Problem zo zenskym orgazmom

monikka

ja mám 20 a ešte som nemala orgazmus žiadny. mám stáleho priateľa, sex ma baví, len on sa občas spraví rýchlo. ale zväčša ideme tak pol hodinu. možno sa neviem dostatočne uvoľniť, alebo potom neviem čo...

kitti

uz neviem co vymysliet.Ja som to pokazila pred viac ako rokom,ked terajsiemu partnerovi som zacala predstierat orgazmus.Teraz po takom dlhom case sa mu nemozem priznat,ze som este nikdy nemala.Uz by mi neveril.

lola3

kitti ten vibrator nezaberie...to je taka kravina ... neviem ci to neviem pouzivat alebo co...ale je to proste len na pobavenie

kitti

Mam 28 a som este nemala ziadny orgazmus.Napriek tomu mam rada sex.Viem sa pri tom uvolnit,hovorim priatelovi,co ma robit,ako sa mi paci a predsa nic.Teraz sme objednali vibrator-som zvedava ci zaberie.

anina33

Lusid,miluj sa pri sviečke,alebo radšej po tme - budeš schopná sa viac uvoľniť, pri krásnej hudbe a hlavne to vyskúšaj zozadu a poriadne sa vystrč,možno máš bod G trochu hlbšie. Veľa šťastia.

jarikt

musis skusat, spoznavat sa aby si vedela usmernit partnera, co Ti robi dobre. a hlavne nezufaj, to by bolo zle. tes sa, ze si schopna dosiahnut orgazmus a zdokonaluj to. pride to, ver mi!!!

ylei

Bud rada, ze mas aspon klitorisovy orgazmus, niektore maju klitorisovy a niektore vaginalny orgazmus.Niektore nemaju ziadny....