Alkohol a manželstvo

Príspevok v téme: Alkohol a manželstvo
misutka2

Už neviem jak ďalej ,manžel stále pije, vždy je nejaká príležitosť na to,aby si vypil a vtedy sa len hádame a hádame, aj pred naším malým synom a to ma bolí najviac, tiež som mala také detstvo a nechcem, aby to zažíval aj on. Manžel vždy keď vytriezvie, tak sa mi ospravedlňuje a spraví všetko, čo mi na očiach vidí, alebo sa aspoň snaží, a to sa stále opakuje a mám pocit, že stále častejšie a častejšie pije. Neviem, kde som urobila chybu, snažím sa aby naša domácnosť fungovala tak ako má, máme vždy poprataný byt, navarené, snažím sa s ním rozprávať a aj aby nám to aj v posteli klapalo a syna sa starám ako môžem, jednoducho sa snažím byť vzorná manželka aj matka. Ale ja som tiež iba človek. Poraďte mi jak ďalej, už nevládzem.

jajka001_

urcite ze ti nema dôvod nadávať
ach jaj :(((
vies nemala by si sa tak onho starat, ked mu je zle , moze si za to sam
skus nejake poradenstvo, povedz mu ze rozmyslas o rozvode, ci sa neuvedomi. to je sice pekne ze si uzna chybu, ale robi to dalej. takze tie mile recicky su uplne nanic.

misutka2

on keď je triezvy tak vie, že alkohol ničí naše manželstvo, my sa o tom rozprávame, ja som kľudný človek aspoň sa snažím kvôli malému, tak nekričím. Vačšinou sa hádame ráno, vtedy mu je zle a keď náhodou nespravím niečo po jeho vôli tak mi nadáva do ku...,a nebudem popisovať ešte ako, akoby som bola najhoršia na svete a to už ma vytočí a kričím aj ja. Nie som s tých čo sa flákajú po večeroch, tak nemá dôvod mi tak nadávať.

jajka001_

kamaratom sa ťažko bráni
hm on kym na to nepride, ze ako mu to škodi, tak bude to tvrde piť dalej
to ze na teba pokrici, neberie ako problem
mali by ste si vazne pohovorit, za triezva
mozno to nebude mat hned efekt ale nesmies to vzdať. bez hadania, ak sa da. a bez maleho, keby daco, nech to nemusi pocuvat

misutka2

Jasne, že mu zakážem tvrdé ku pivu, veď to je najhoršia kombinácia, ale on ide objednať ku baru, ja sa bavím zatiaľ s malým vonku a už si objedná to čo chce. Niekedy to nepopieram, že mu objedná tvrdé nejaký kamarát, keď sa tam zjaví, ale on sa jasne nebráni.

jajka001_

to tvrde, by som mu urcite zakazala. musi si uvedomit ze tym nici nielen seba ale aj rodinu.
problem asi bude v tom ze on si to zakazat nenecha ze

misutka2

Pije všetko, niekedy si ideme len tak sadnúť, ja na kofolu, on na pivo, a malý sa hrá, ale k tomu pivu sa potom pridruží aj tvrdý alkohol a už je rozbehnutý, a už to potom všetko začína.