Problém s drôtom v ruke

Príspevok v téme: Problém s drôtom v ruke
Lolol5

20. Júla som si zlomil ruku kdesi pod zápäsťím na tých dvoch dlhých kostiach a mám ich zlomené obi dve. 2 krát sa mi ju snažili napraviť no nepodarilo sa im to. 21. Júla som išiel do nemocnice a dávali mi hneď v ten deň drôty do ruky. Je normálne že keď sa mi trošku pohne dlaha cítim ako mi ten drôt pricvikáva kožu. V noci s tým nemôžem dobre spať. A ešte ten jeden drôt mi tak dali že prsteník a prostredník nemôžem zohnúť do hora lebo dostanem silný kŕč kdesi tam kde mi z ruky trčí ten drôt. Ostatnými prstami pohnem do hora ale to trochu boli ale to je len tými stiahnutými šľachami čo je normálne. Aj si všetky prsty cvičím nimi že ich ťahám do hora. Ostatnými okrem tých dvoch hýbem skoro bez problémov. Mohli mi tými drôtmi poškodiť šľachy? Pls poraďte. Nemôžem si kôli tým drôtom nájsť polohu takú aby ma nebolela ruka lebo mi stále dráždi ten drôt kožu. Diki.

Matej

Nerobí sa to operačne.. zavrú ťa síce do operačky ale daju ti ruku za taký ako keby záves.. lokálne ti umrtvia ruku.. a vyberú ich.. ale budeš pri vedomí.. zažil som to.. nie je to moc príjemný pocit.. boleť to nebolí ale cítiš, že sa niečo deje..