Kedy zistim ze som tehotna?

Rusalkaaa

Ahoj Lenius,ja mam teraz prave podobny problem. milovali sme sa dvakrat na ostro s manzelom a cely cas potom som bola presvedcena ze sa to urcite podarilo.Test som si chcela spravit prave zajtra t.j. 2-3 dni pred MM. Lenze dnes som zacacala mat hnede spinenie.som z toho dost mimo.aj keby to bola menstruacia tak tak skoro som to este nedostala.ale zajtra si spravim ten test urcite.a ty si pred kolkymi tyzdnami mala nechraneny sex?

lenius

Ahojte. Ja mam iny problem. Menstruacia mi nemeskala... Ale bola uplne ina nez inokedy, len take spinenie 4 dni. Potom jeden den poriadne a znova len take spinenie. Normalne ju mavam tak 6 dni a vsetky dni poriadne silnu okrem noci. Do toho mam pocit, ze odpadavam.Mam pocit ze som tehotna, ale test mi vysiel negativny. Ale nemozem sa zbavit toho pocitu, kedze taketo M-ko som este nikdy nemala :) Skusim test zopakovat neskor. Hadam sa zadari :)

malinkahuska

dobry večer veedel by miniekto tak cca pomoct .. neviem čo mám robiť. s praitelom pred mesiacom .. sme mali styk lenže on sii nepametal,l či to do mna dal alebo nie tek som čakala na kramy kramy my meškali trochu . a urobila som si test test mi vyšiel negativne takže nie som. nevedeli sme na čom sme. a on mi povedal že či budeme mat babatko a ja že ano budeme mat ale v blizkej buducnosti myslel asom to v novom roku a aon to tak pochopil že hned teraz to babtko tak že babatko je už tam . nechce sa mi tomu veriť . neni to skoro byť mamičkou 21 rokoch ? kedysi možem urobit test stačí 7 dni po pohlavnom styku .? som v koncoch

majuska28

ahojte vsetci chcela by som sa spytat ak planujeme dieta no nedari sa nam a boli sme aj na vysetreniach a sme obaja OK , no stale nic...dnes sme mali sex a bol vo mne a teraz som 7 den po menstruacii dalo by sa teraz otehotniet??

misik

MOHLA BY SOM POPROSIT O RADU????KEDY ASI TAK ZISTIM žE SOM TEHOTNA??S PRIATELOM SKORO Už Z MANZELOM SPAVAME SPOLU BEZ OCHRANY UZ 2,5 ROKA.LEBO SME CHCELI STRASNE BABETKO LEN SA NáM NEDARILO TAK SOM PRESTALA TO SILIT CELý TýžDEň MI NIč NEBOLO A ZRAZU MI DNES PRIšLO ZLE OD RANA OD 6:00 OD RANA CO ZIEM TAK VYVRACAM SOM FAJCIARKA UZ 8 ROKOV VčERA VEčER SO FAJCILA JEDNU A TO POSLEDNU LEBO DNES SOM SKUSALA FAJCIT ALE RAZ SOM SI POTIAHLA A HNED SOM SA ISLA VYVRACAT KED SOM BOLA CHORA FAJčILA SOM NORMALNE ALE MOJA MAMA MI VRAVI ZE AK MI PRESTALO CHUTIT FAJCIT A PIT KAVU A VSETKO CO ZIEM VYVRACAM TAK SI MYSLI ZE SOM V TOM MôžETE MI PORADIť???