Čo proti komarom?

caretta

mne zaručene funguje užívanie B komplexu. jeho prítomnosť je cítiť v moči, ale rovnako aj v pote, a to hmyz odpudzuje. užívam B-komplex forte, vždy v letnom období, už niekoľko rokov a nemám problém so štípancami.

jajka001_

lost, neprelezu :) asi maš priveľké oká na sieťke
my máme všade sieťky a odvtedy svätý pokoj. nemusím sa cítiť ako vrah a mať krvavé fľaky na stene. večer keď už už zaspávam ma neruší ten protivný piskot pri uchu a nemusím mínať fenistil na štipance mojho chlapčiatka :)

zuzic

a zrovna taki mutanti ma vzdy zozeru:D
no ale mylsela som to tak ze nechce sa mi stravit vsetky letne noci behanim po izbe s papucou a sliedenim po vsetkych kutoch ci tam zrovna nesedi komar:)

lost

Sietka - prelezu
biolit - zvyknu si a potom to len fetuju..

Naj resenie je asi klasika, papucou po hlave.

I ked ja rozmyslam uz nad laserovou zbranou, ale problem je ze to vypari komara a zaroven aj prepali stenu/stol.

Potom este by som rozmyslal nad oslenepim komara az spalenim, to by sa dalo dosiahnut extremne silnym svetlom, napada ma jedna baterka 100W (halogen?) ma 4100lumenov, ale podpali papier do 2 sekund, preco by nezabila komara :D

Alebo mierumilovne riesenie by bolo zapnut svetlo na chodbe a nech sa tam opaluju..

Este som neskusal tie elektircke pritahovacie svetla, ale ktovie ci to bude fungovat..