Čudný výtok

Príspevok v téme: Čudný výtok
BeBa14

Mam problem.Nedavno sa priatel do mna prvykrat urobil a bolo toho celkom dost...Ked to daval do mna,tak ma to dost stipalo.Asi treti-stvrty den zacalo zo mna vytekat nieco biele,take tahave,miestami hrudkovite (ako tvaroh).Trochu ma to aj svrbi,potieram to uz druhy den Canestenom.Boli ma to aj pri sexe,ale to pripisujem tomu,ze sme sexovali posledne dni viackrat.Je teda mozne,ze priatelovo semeno zo mna este stale vyteka,aj po viacerych dnoch???
Dakujem

BeBa14

eeiii:
Dakujem pekne za radu.No so sexom teraz pauzu urcite dam,nebudem riskovat a je fakt ze ked to boli,tak to prijemne nie je:-/
Poznam aj Canesten tabletky,co sa zavadzaju...myslim ze pred mesiacom som jednu pouzila - jednorazovu a preslo mi to...Teraz mam dostat menstruaciu,tak uvidim,mozno sa to nejak precisti...Vytok nezapacha,preto som nevedela,ci to nahodou nemoze byt este to semeno.
Antikoncepciu beriem uz treti mesiac,zatial som problemy nemala,ale tiez som citala nieco,ze znizuju aj hladinu vitaminov v tele...tak treba doplnat:-)

eeiii

tak ako hovori swistica. kvasinky,alebo nejaka mykoza, mozno zapal. canesten je dobry, ak to nebude prechadzat, tak skus canesten su aj vaginalne tabletky (je ich 6,aj s aplikatorom,zavedies si ju vecer pred spanim) tym ze to bude nielen na povrchu ako krem, tak to mozno zaposobi lepsie a preje to.
neviem ci mozno trosku si dat par dni pauzu aspon s tym sexom, predsalen, ked ta to boli tak to moc prijemne nieje.
ak neprejde ta bolest s canestenovymi cipkami, alebo sa to zacne zhorsovat (napr. vytok sa sfarbi do zlta, zacne to neprijemne zapachat,bude ta palit pri moceni a pod) urcite navstiv gynekologa. nie su to prijemne zalezitosti, sama si tym teraz prechadzam. inak, nezacala si teraz niekedy brat hak? lebo ja hutam, ci to nemam z toho, pocula som ze niekedy sa pri nasadeni tabletiek mozu vyskytnut take problemy.
goodluck