som tehotna mam strach ze ma otec zabije

Príspevok v téme: som tehotna mam strach ze ma otec zabije
sara-BA

Ahoj som tehotna ale mam len 16r dnes som to povedala mojmu chlapcovi s ktorym som uz 2 mesiace ten s tym nechce mat vraj nic spolocne a ze pojde na testy ze to nie je jeho dieta doma to este mama nevie otec ten ma zabije to je iste ... neviem co mam robit som 1 mesiaci chcem si to nechat ale vazne sa bojim velmi sa bojim, neviem co mam robit

za8icka

xxx333 a ty mozes dufat ze osud zariadi ze tvoje decko nebude take sproste a nespravi si dieta v mladom veku. To co to uz tu sa nedocitam? Dievca ma problem(teda ak to nie je vymyslena tema) a napisalo sem lebo dufalo ze jej nejako poradite alebo jej aspon trochu zdvihnete naladu. A namiesto toho jej tu vypisujete aka je sprosta a ze ma ist na potrat. To ako kto ste? O potrate sa musi rozhodnut sama.

Sara - BA, takze takto, pokial to skutocne nie je vymyslena tema, tak ti radim, co najskor to povedat rodicom. Vsetko zle prehrmi. Nebude to take zle ako si myslis. V mojom okoli som mala viacero kamaratok co otehotneli mlade. Jedna sa strasne bala rodicov pretoze su fakt prisni, ale vsetko bolo dobre. Boli sice nahnevani, par mesiacov mala doma dusno ale nakoniec boli a su jej velkou oporou. Ak sa rozhodnes si dieta nechat, budes mat vsetko zlozitejsie. V skole si mozes vybavit indiviualne plan alebo prerusenie. Ja by som ti skor radila ten individualny plan. Tvoji rodicia ti urcite pomozu. Co sa tyka otecka, ak chce testy, tak nech ich kludne aj ma, ale potom mu to aj riadne oslad a nech samozrejme na dieta aj prispieva. Drzim palce, urcote to zvladnes. Nie si prva ani posleda co bude tak skoro matkou.

No a ak je to fiktivna tema, tak sa daj liecit na psychiatrii.

xxx333

tyjamy no to je dobré, že osud ťa postavil už takúto mladučku pre také vážne rozhodnutie, a to akože osud jej kázal roztahovať nohy už v 16? A bez ochrany? a kebyže má aspon rovesníka, ale o desať rokov staršieho?
Tak môžme dúfať,že osud zariadi, že to decko nebude také sprosté ako jeho matka

Deee

aj horsie veci sa stavaju...udalosti v mojom zivote a rodine ma naucili, ze pokial nejde o zivot, nejde o nic...
chvilu potrva kym si to tvoji rodicia uvedomia a zacnu sa tesit na vnuca, ale potom to uz moze byt len lepsie...
urcite by som "nabonzovala" tvojho ex rodicom, je predsa otec a ma zodpovednost, minimalne financnu ak uz odmieta citovu...samozrejme to treba uviest v rodnom liste...
na skole dala ziadost o individualny program...
kolko mladych mamiciek to zvladlo...postupne ziskas podporu aj od svojich rodicov, ktori sa budu par mesiacov trapit a preklinat znicenu buducnost svojej dcery, ale som presvedcena, ze ked uvidia babo aj najtvrdsie srdiecko zmäkne...

Kenty

Existujú kondómy a antikoncepcie na zabránenie nechcenému tehotenstvu. Na to ste nepomysleli? Je iná vec keby ťa niekto znásilnil, ale taká mladá a sex v rannon veku bez zodpovednosti. Na to nemám slov. Si nezodpovedná, naozaj veľmi nezodpovedná. Mala by si to povedať svojim rodičom aj keď nadšený z toho nebudú. A na nejaké východisko musíte prísť. Ale život si mala pred sebou a na dieťa bol ešte čas. A ten tvoj fešák je tiež riadny kretén.

tyjamy

..preco tolko pochybnosti?..preco by to nemohla byt pravda ?...ved je to 16 rocne "dieta"...to myslenie je predsa uplne ine !...mozno nakoniec dievca ani nebude tehotne...mozno jej len meska menzes..co by bolo najlepsie....aspon by mala ponaucenie...ze ma byt velmi opatrna a zamerat sa na ochranu pred otehotnenim !!

rena23

A este je podozrive, ze dala do nicku BA, ked ide o taku chulostivu vec, citila by potrebu zverejnovat, odkial je?