som tehotna mam strach ze ma otec zabije

Príspevok v téme: som tehotna mam strach ze ma otec zabije
sara-BA

Ahoj som tehotna ale mam len 16r dnes som to povedala mojmu chlapcovi s ktorym som uz 2 mesiace ten s tym nechce mat vraj nic spolocne a ze pojde na testy ze to nie je jeho dieta doma to este mama nevie otec ten ma zabije to je iste ... neviem co mam robit som 1 mesiaci chcem si to nechat ale vazne sa bojim velmi sa bojim, neviem co mam robit

nestastny

boze ty si sprosta v 16tich byt tehotna nezelam nikomu, nemas ukoncenu skolu niesi zarobkovo cinna ako sa o to dieta hcces starat? otec dietata sa na teba vysral....::D normalne sa z teba smejem po 2ch mesiacoch s partnerom sa nehas nabuchat......chot na potrat!

.

taky stary kon a takyto postoj.no tak len mu to pekne oslad.tazko radit ale asi by som to skor povedala tomu s kym by som mala pekny vztah ci mamina alebo niekto dalsi blizky.neboj vsetci to prezili aj ty to prezijes.hlavu hore.

sara-BA

poviem jej to ale dnes ani zajtra nie.... dakujem vam za rady .... ja viem ze som hlupa a mozem si za to sama moj ex ma 26r

,

no to si vazne sikovna.a na tom ze ste polu uz dva mesiace som sa zasmiala.sa ti to zda dlho.pekny kvietok ten tvoj mily.aj on ma 16?no ta to si pis to je paradny pruser.kedy im to chces oznamit?inac vobec ta neodcudzujem neboj nepisem v zlom aj ja som si tym presla len ja som mala 17

lost

1. Zabit ta nemoze a ked ano, vyriesi tvoj problem ,tak hlavu hore.
2. Chlapec bude niest zodpovednost tiez.
3. Ak si ho chces nechat, tak nie je problem, urcite to zvladnes, len musis verit.

No easte jedna vec, vitaj v realite :D