parfémy

hellenka

Parfémy z Avonu žial nepoznám, takže neviem aká je to vona, ale aspoň za seba odporučím moju naj naj naj vonu -odkaz odstránený- a za super cenu

Vierocka25

Mne toto zafungovalo :-) mam svoju oblubenu vonu ONE MILION od Paco Rabanne a maju ju aj v alternative s pridanymi feromonymi, pecka. Je to take dotuknutie, tah na branu. Ohladne feromonov je toho popisaneho vsade dost, jednoducho do istej miery to funguje 100% je to priroda...najlepsie je odskusat si to. Ja som spokojny s -odkaz odstránený- alebo www.intimnenakupy.sk

majkaaa

Lanvin Eclat,Nina Ricci Nina, Givenchy Organza do týchto som zaľúbená a ocenilo ich aj mužské okolie,vraj pekne voniam

A-Z

Zalozime klub J'adore? :))) U mna je totiz tento parfum tiez par rokov No. 1.
Meduska, vyber je naozaj obrovsky, korenistu vonu ti neporadim, lebo prave taketo nepouzivam, ale predavacka v parfumerii urcite ano. Ale skus sa pytat hlavne na znacky Nina Ricci, Givenchy, Hugo Boss, Kenzo - tam by mal byt dobry vyber korenistych.
No a s Avonom mam zle skusenosti, vone sa rychlo lamu, su slabe, v podstate vsetky na jedno kopyto a dla mojho nazoru, ani nie pekne vone.