Preblem nadychnut sa

rena23

Stefan, na zaciatku uzivania antidepresiv je normalne vyrazne zhorsenie priznakov + vedlajsie ucinky (netusim, preco to tak je). Ja som mala prve tyzdne uplne priserne stavy a uzkosti sa mi zhorsili uplne neznesitelne (napriek tomu, ze beriem Coaxil, co je udajne jedno z najlahsich AD)az som myslela, ze to nevydrzim! Trvalo to asi 6-7 tyzdnov, kym to preslo. Teraz zbadam, ze som si dala tabletku asi tak, ako keby som zjedla lentilku. :-) Vela ludi to kvoli tazkostiam v prvej faze vzda, ale to je chyba! Pre istotu vsak radsej zavolaj svojmu lekarovi. P.S. - Skutocne sa dostat z uzkosti a zacat normalne zit mi, napriek uzivaniu liekov, pomohla az terapia, bez nej to asi nejde...

stefan2312

DOBRY DEN.UZIVAM SERLIFT NA PANICKU PORUCHU ASI POL MESIACA.NECITIM UNAVU PO NOM.PO TEJTO STRANKE JE TO OK.ALE MA STRASNE VEDLAJSIE UCINKY.TAKE SILNE ZACHVATY ZNEHO MAM NIEKEDY ZE SOM SI UZ DVAKRAT MUSEL ZAVOLAT SANITKU LEBO SOM MYSLEL ZE MAM INFARKT.TAZKO SA MI DYCHALO A BOLO MI STRASNE ZLE.PROSTE POCIT AKO KED CLOVEK DOSTANE INFARKT,TRPLI MI RUKY A TAKE NECHUTNE TEPLO A TLAK NA HRUDI A AKO KEBY SOM UZ AJ VEDOMIE STRACAL.JE TO NORMALNE KED SA MI TOTO STAVA? MA TO KAZDY ALEBO BY SOM SERLIFT MAL VYMENIT ZA INE ANTIDEPRESIVUM? DAKUJEM ZA ODPOVED

stefan2312

DOBRY DEN.UZIVAM SERLIFT NA PANICKU PORUCHU ASI POL MESIACA.NECITIM UNAVU PO NOM.PO TEJTO STRANKE JE TO OK.ALE MA STRASNE VEDLAJSIE UCINKY.TAKE SILNE ZACHVATY ZNEHO MAM NIEKEDY ZE SOM SI UZ DVAKRAT MUSEL ZAVOLAT SANITKU LEBO SOM MYSLEL ZE MAM INFARKT.TAZKO SA MI DYCHALO A BOLO MI STRASNE ZLE.PROSTE POCIT AKO KED CLOVEK DOSTANE INFARKT,TRPLI MI RUKY A TAKE NECHUTNE TEPLO A TLAK NA HRUDI A AKO KEBY SOM UZ AJ VEDOMIE STRACAL.JE TO NORMALNE KED SA MI TOTO STAVA? MA TO KAZDY ALEBO BY SOM SERLIFT MAL VYMENIT ZA INE ANTIDEPRESIVUM? DAKUJEM ZA ODPOVED

mjanik

ak máš skutočný záujem vyliečiť sa,vyhľadaj akupunktúru a daj si preliečiť obličky,sú slabé-zapamätaj si-nádych obstarávajú obličky,výdych pľúca

lulu89

to sa aj mne stava... jeden cas mi to trvalo tyzden ale ze som sa nemohla poriadne nadychnut, tak som sla v noci na pohotovost, pichli mi magneziovku a napchali ma diazepamom :D odvtedy ficim na takychto liecikoch aj ked mi to nepomaha :D

mastickarka

Mas niektoru neurozu. Ak sa ti nepodari prestat sa pozorovat a provokovat si taketo stavy, navstiv psychiatra.