žijem v trojuholníku

Príspevok v téme: žijem v trojuholníku
inanitka

Mám vážny problém v mojom živote,pre mna je to naozaj problém,pretože žijem v trojuholníku s dvoma chlapmi.mam priatela 5 rokov,s ktorým sme prežili naozaj krásne chvíle,spoznala som nového chalana s ktorým mi je posledné dne lepšie ako s mojim priatelom,aj som sa chcela už rozísť s priatelom ale mne je ho strašne lúto ho opustiť,miluje ma nadovšetko,plače neustále kvoli mne pretože som ho už 2x podviedla a obe nevery mi odpustil,pretože on nedokáže bezomna žiť,a preto mi je ho luto opustiť aj ked už nemám k nemu také city ako kedysi.dokazal by si niečo spraviť keby ho opustím a toho sa velmi bojim,ja som mu vdačná za tie krasne chvile čo sme spolu prežili,ale ja sa teraz cítim s tým novým omnoho lepšie.naozaj neviem čo mam robiť,som strašne zufala pretože ma každy odhovara od toho noveho že mi iba hlavu poplietol a nemusi mi to s nim vyjsť,že mam radšej ostať s mojim priatelom.prosím čo by ste mi poradili vy? strašne sa trapim kvoli obom,obaja ma maju velmi radi a ja sa neviem rozhodnuť,či opustiť 5ročny vzťah a isť za novým životom alebo ostať s priatelom len preto že mi je ho luto a bojim sa o neho aj ked nebudem v tomto vzťahu šťastná??? prosiííííím!!!

jajka001_

suhlas s h2o , vzdy ked som "dostala po hube" viem za čo a prečo. len mi vysvetli, prečo sa nemožem dostať k určitym veciam...su tam vzdy hranice, vzdy sa nieco skazi, ked chcem čosi a neviem, či je to preto ze tam ist nemam alebo mam skusat a skusat? alebo to nejak obist hm

H2O

lost, ono to tak funguje :) Nevravím, že som napr. ja v posl. rokoch nedostal po hube, ale vždy viem, za čo to bolo. Za všetko si môžeme sami a je alibistické viniť z toho ostatných, svet, život, spravodlivosť, osud... V konečnom dôsledku si myslím, že máme všetko len a len vo vlastných rukách. A v prípade tej 2ročnej by sa možno naplnil pravý význam karmy - v podobe reinkarnácie. Alebo by sa to vykompenzovalo inak - pre naše zmysly nepochopiteľným spôsobom. Jednoducho rovnováha musí byť a som si istý, že vždy je, aj keď nie vždy je to okamžité a jednoznačné... Keep your positive energy :) tým nič nepokazíš ..

lost

H2O

to ze nevysielas negativnu energiu a preto by sa ti to nestalo... to ma celkom zaujalo :) ... ak by to takto fungovalo tak by to bolo perfektne..

mne islo len o to ze, zivot dava drsne rany takmer kazdemu (ak nie kazdemu) a udrzat si pozitivne myslenie v takej situacii musi dat zabrat aj najvacsiemu pozitivocovi :)

a prave vcera som sa s kamosom o tomto rozpraval, a povedal mi ze treba mysliet 100% casu pozitivne, len sa mi to zda takmer nemozne (alebo som nedospel do takeho levelu este).

ale hlavne i islo o "vyvratenie" alebo aspon "zatrasenie" s tou frazou, "Človek si je sám strojcom svojho šťastia", z pohladu tej 2 rocnej by to asi neplatilo :( .. (tento priklad vymyslel jeden kamos, ktori fici na nejakych veciach, ale bolo to len zaujimave :) ) ale mozno ta fraza aj plati, len tomu este nechapem :)

napr ja sa tiez snazim mysliet pozitivne uz par mesiacov, aj napriek "ranam zivota", vasinou to ide, ale nie vzdy a prave to je skoda. (no napr ked stratim tisice v praci tak mi je do tiez asi smiechu, ale nie pozitivneho ale zufaleho :D :D ) okrem toho, niekedy aj zdravotne problemu dokazu zatriast s pozitivnym myslenim.. ako si tam udrzat 100% pozitivizmus, to este neivem :)

H2O

Tak potom vezmem spravodlivosť do vlastných rúk :-) .. Ale vážne. Nemyslím si, že by sa mi taká situácia stala, pretože nešírim okolo seba negat. energiu, takže ma negat. situácie už dllho obchádzajú. Ale ak by predsa taká situácia nastala, tak som si istý, že tomu dotyčnému (v tomto prípade tebe) sa to veľmi rýchlo vráti aj s úrokmi. Aj keď by mi ju to už nevrátilo ..

martinka54

inanitka
ja mam pocit, ze tebe v tvojom 5-rocnom vztahu nieco chyba, ked sa takto chovas.nieco sa muselo zmenit alebo pokazit, ked hladas druheho.
ja ti poviem moj pribeh: som z priatelom zhruba 7-8 rokov uz mame dvojrocnu dceru. asi po 4 rokoch bol u nas zlom, ked sa viac venoval svojim kamaratom, flakal sa mi a nevedela som si s nim dat rady. tiez som sa zacala stretavat s jednym kamaratov, ale nikdy sa medzi nami nic nestalo, vyplnal mi cas, chodili sme po kavickach a tak. nakoniec sa vyspal s jednou mojou kolegynou a dobre aj tak spravil. aspon som si uvedomila, ze by to nemalo vyznam. a nakoniec som dopadla tak, ze sa trochu zmenil a mame spolu krasnu dcerku a som velmi stastna.

lost

H2O
...Človek si je sám strojcom svojho šťastia...

Co ak znasilnim tvoju 2 rocnu dceru a potom ju zabijem?
bude platit tento vyrok aj nadalej?

/extrem, teoreticky samozrejme, zaujima ma to, pretoze s tymto vyrokom nie 100% suhlasim.. podla mna moze platit len do urcitej miery..
Ale zvysok, to o tej karme, je celkom realne-pravdive, hlavne o tej pozitivnej nalade (no ale neviem ci to plati na 101%), ale mohlo by :) nebol by som proti :D

H2O

Som on .. A prečo? Pretože príroda si vždy buduje istú rovnováhu energie a neverím tomu, že niečo môže ostať bez následkov tj. akcia - reakcia... Človek si je sám strojcom svojho šťastia, veď to vidno už len na tom ako sa pozitívnym ľuďom stáva stále niečo dobré, sú zdraví a šťastní. A na druhej strane tým negatívnym sa stále deje niečo zlé, pribúda nejaký problém, sú chorí a smutní ... Videl som to na iných ako sa im vrátili dobré aj zlé skutky, videl som a vidím to na sebe .. A človek nemusí žiť ani druhý život na to, aby to skôr či neskôr pochopil ..