ako často sa vážite keď ste sa vyliečili z ppp?

zuzka1911

tiež som sa zvykla vážiť furt... ráno, pred jedlom, po jedle, medzi vracaním, pred vracaním, po vracaní... teraz sa váhu snažím obchádzať a s nikým som sa ani nemusela dohodnúť, že mi ju schová. proste som si povedala, že nebudem sa riadiť tým blbým zariadením a ide to :) je to všetko o pevnej vôli a o tom, že si povieš, že NIE

silvus28

Ja mám bulímiu a vážila som sa po každom jedle aj pred jedlom, pred WC aj po WC, ráno, naobed, večer a keď váha ukázala čo i len o deko viac, už som mala depky a bola som frustrovaná, preto som sa so sestrou dohodla že mi váhu schová a vytiahne ju raz za 1-2 týždne...a som spokojná

beefree

ked som sa z toho dostala na 4 roky tak som sa nevazila vobec. teraz to je zase spat,tak ak mozem tak denne. lebo my mame schovanu vahu :S

zuzka1911

vahu treba vysmarit ! a nevazit sa vobec ! je to neskutocne slobodny pocit. dolezite su miery ked uz a nie vaha. a pokial sa oblecies stale do tych istych gati, je vsetko ok :)

vazievala som sa aj 10x denne, teraz max rano po wc

usiko

no, pre pravdu musim dodat,ze terz som tehotna, takze sa vazim raz tyzdenne, lebo musim a chcem priberat kvoli babatku /momentalne pol kila na tyzden alebo tak nejako/, a potrebujem si to ustrazit, teda zabezpecit, aby vaha isla pravidelne hore, takze moj predchadzajuci prispevok sa vztahuje na doby pred tehu:-))0

usiko

no, ak sa vazite kazde rano, tak nie ste vyliecene...

....ja som z toho von a vazim sa, ked ma to napadne, raz za dva tyzdne, raz za tri tyzdne...raz za mesiac.....alebo aj menej casto, lebo ked vidis, ze ti je oblecenie stale rovnake, naco sa vazit, a ked kilo poskoci hore dole, tak naco robit paniku, ako vyskocilo, tak raz skoci dole....

lucinkaaa566

ja netrpiim PPP a ani som nikdy netrpela...schudla som zdravo a jem normalne niekedy aj viac a nikdy kôli jedlu nemam ani vyčitky...jednoducho si chcem vahu udrzat taku aku mam...a preco sa tak casto vazim?? hmmm...ani neviem..asi zo zvyku...nie nic mi nato rodicia nevravia...lebo ma ani nevidia a ked ma vidia tak im to pride normalne:)