Problém v práci kvôli rozvodu!!!

mate59

levanderka - oni ju nevyhodia,len šikovne nájdu spôsob, ako sa jej bezbolestne zbaviť.To je dnes veľmi jednoduché.

jajka001_

utajit sa to nedá? dedina, male mesto hm? tak ked ta vyhodia, tak ta vyhodia, bud to daj na sud - haha , alebo to nechaj tak, najdi si novu pracu...

rozvod

to je zbytočné - nikoho nič nezaujíma. každý sa poteší. je kríza - bude voľní pracovné miesto pre príbuzdného ktorý bude 100%, teda sa bude tak tváriť.

levanderka

ale nato je zakon, jednoducho nemozu ta vyhodit, sa odvolaj na pravnika a hotovo. treba im vysvetlit, ze sme len ludia aj s chybami. plati zakn=on pre nich rovnako ako pre statne zariadenia. nasa skola bola psycho ....

vevericka

to ze byvas na dedine nic neznamena..ja tiez byvam na dedinenikomu uz nekole bok a sa rozvedie niekto
ak si katechetka(to je jedine, co mi napada v suvislosti s krestanskym zamestatnim) si zamestanec skoly nie cirkvy, nie?

levanderka

nam jednu profesorku vyhodili ked som este chodila na cirkevny gympel, lebo sa rozviedla. vedenie to popieralo ale bolo to tak. odvtedy nechcem mat nic spolocne s cirkvou a cirkevnymi instituciami :D