Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

KKKatka

A ako dlho ste užívali ten Enzymax než sa dostavili účinky? Ja sa už idem zblázniť, lebo ani na kúpalisko nemožem ísť bez toho že by som si priniesla mykózu

Domka24

Enzýmy sú super, to súhlasím...ale je dosť podstatné aké sú tie enzýmy ako sú spracované v jednotlivých tabletách a podobne...preto a to je rozdiel medzi jednotlivými liekmi a doplnkami, ktoré sú na trhu...ja užívam Wobenzym a som rada, že som si zvolila práve ten pretože už po nejakom čase som na sebe pozorovala zmeny k lepšiemu...

shebass

Ja som už tiež vyskúšala Enzymax ako písala ewelyn.No nechcelo sa mi tomu veriť povedala som si že zasa platená reklama ale v zúfalstve som do tej lekarne zašla a opýtala sa čo je to zač. Magistra to veľmi odporúčala vysvetlila mi ako účinkuje a všetko okolo toho.Tá cena sa mi zdala privysoká ale už som minula majland na všetky možné prípravky,ktoré vždy fungovali iba na chvíľku.Teraz som už pomerne dlho bez príznakov a verím že mi to ešte dlho vydrží

llliii f

Tiež mi pomohol enzymax. V lekárni mi slečna vysvetlila, že príčina je v imunite hlavne a tento liek rieši aj práve tú imunitu.

Ruzenka22

A keď už sa dostavia problémy, určite vyhľadajte lekára a neliečte sa sami. Tým si možete privodiť poriadne komplikácie

Zuzka Zuzka

Enzymax V - výborný výživový doplnok, ktorý vás zbaví mykózy dlhodobo - podporuje imubnitu, hojí sliznice, posobí proti zápalom, plesniam a baktériám

Katty1234

Pri týchto problémoch je potrebné zisti´t príčinu vzniku. Zvyčajne je to oslabenie imunity - pri chorobe, po atb, často ju možete mať po návšteve kúpaliska. Je potrebné upevniť imunitu - veľa listovej zeleniny, kyslá kapusta, cesnak, obmedziť sladkosti, často može byť problémom aj spodné prádlo - najlepšie je nosiť prádlo z čistej bavlny, žehliť atď atď

erikuska

ewelyn presne ako si napisala, prevencia je nesmierne dolezita a enzymy nastastie dokazu prevenciu zabezpecit. Avsak osobne som sa zamerala na enzymy v podobe liekov. Pretoze dalsia dolezita vec je, ze lieky su urcene primarne na liecbu ;)