Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

ewelyn

Bohužiaľ mám taký istý problém s pálením a svrbením.Už som zúfalá vyskúšala som už asi všetko proti mykoze.Ale problém nestačí riešiť iba v akutnom stave,ale myslieť aj na prevenciu.Ja som začala liečbu enzýmami .Povedala mi o tom doktorka tak som si ten liek kúpila v lekárni volá sa to Enzymax a čuduj sa svete zabralo mi to a ešte sa mi to nevrátilo a to je úľava konečne už 3 mesiace netrpím.

erikuska

netkill toto je podobne ako co som pisala Black Lady neriesi to problem ako taky a uz vobec to do buducna nijako nevia zabranit tomu aby sa taketo problemy s mykozou opakovali. Treba mysliet aj na prevenciu do buducna nie len na potlacenie teraz nejakych problemov, ktore vychadzaju na povrch ;)

erikuska

Black Lady lenze to co ty odporucas neriesi problem ako taky tiez som si myslela ze mi vselijake take produkty pomozu sa z mykozy dostat, ale nepomohli, nakoniec som si musela normalne nasadit liecbu enzymami, zacala som pomaly pred rokom brat wobenzym a mykoza postupne ustupovala a dnes uz nemam nejaky problem ani so svrbenim ani s palenim, podstatne je si uvedomit preco mykoza vznika ;)

Black-lady

Ja som pouzivala v takom pripade Idelyn.. Nakolko som s tym doposial nemala problem, az v septembri a nemohla som ani spat kvoli paleniu a svrbeniu a nakolko vtedy mal moj gyn dovolenku a inde som ist nechcela, tak som googlila a Idelyn mi tak ulavil od vsetkeho, ze som bola prekvapena. Co to som si aj nastudovala o tom, ale co je mojim problemom poslednych mesiacov je strava a tak tymto problemom som trpela opat. A co mi pomohlo, bol kokosovy olej. Rano jedna cajova lyzicka nalacno a potierat si vaginu nim a raz do dna si namocit tampon do kokos. Oleja a na hodinu si ho vlozit. Kedze ma protiplesnove ucinky. Okrem toho cesnak kazdy den salku kysleho mlieka.. Acidko, kefir.. A vyhodila som cukry. Takze uz ziadne lieky, doktori predpisu lieky co este viac cloveka odrovnaju a pritom staci vsetko na prirodnej baze.

Marika78

Mne velmi pomohol wobenzym.mala som problem s mykozami, ktore sa casto opakovali. Kamaratka mi odporucila wobac a odvtedy uz nemam problem

hedviga1884

po pravde by mi asi nikdy nebolo napadlo ze mykoza moze mat nejaky suvis s imunitou. A teraz ked citam co ste mi napisali tak mi to pride celkom logicke. Take ako akcia-reakcia.. imunitu musim riesit s lekarom?

jarica21

Čaute - hedviga1884 telo pokiaľ má dobre vybudovanú imunitu tak sa vie brániť. Nemala by si ani mykózu ani by si nebývala chorá, keby imunita je v poriadku. Ono to má veľký súvis aj keď si to často neuvedomujeme...
-Krista lacnejší a silnejší. Tak tieto slová k sebe ani nejdú. Lacnejšie verzie enzýmov sú, o tom potom, lenže mnohí si neuvedomujú, že enzýmy musia byť spracované tak aby neboli príliš stlačené, pretože tak sa ich účinok naruší. Ale to zrejme nevieš a placebo efekt u teba zrejme dobre funguje :)))

Krista

Chodte uz konecne do r.ti s tym wobenzymom!!! Poriadne trapne furt sa strkat do kazdej temy ,,vidis ze to vsetci ignoruju tak sa liec sama tym predrazenym zastaranym wobenzymom ked ti to tak dobre robi. Pochybujem ze nevies o tom, ze je na trhu x silnejsich a lacnejsich preparatov