Aulin - vedľajšie účinky

Príspevok v téme: Aulin - vedľajšie účinky
joni_

Ahoj, užíva niekto liek Aulin? Aké máte skúsenosti s vedľajšími účinkami? Viem, že je ťažký na žalúdok, ale už dvakrát som si všimla ešte inú vec, že asi na tretí - štvrtý deň od začatia užívania som dostala teploty okolo 37,5 a pocit ako pri chrípke, únava, malátnosť atd... Neviem, či by to už dvakrát mohla byť náhoda, alebo to súvisí s Aulinom? Máte podobnú skúsenosť? Určite pôjdem aj doktorke, ktorá mi ho predpísala, ale termín mám až koncom augusta.

jajkafr

tak to "poteší" človeka... mne dnes povedala lekárka na gastre že mne nepredpíše lieky ani Kristus pri tých mojich alergiách

joni_

ja som sa dala teraz na prirodnu liecbu, kedze lekari na moje doiagnizy liek nemaju, beriem to uz pol roka a trosku to pomaha, len este stale potrebujem nieco pri akutnych stavoch
no je to do jedu vsetky tie lieky, na jedno pomozu a na tri uskodia, ti verim ze je to drina, clovek hlada nejaku pomoc a zakazdym aby sa bal co to s nim urobi
ja ked som prvy raz prisla na reumatologiu a zistili mi zle vysledky z krvi, a ked si este reumoska precitala v papieroch ze mam problemy s travenim, tak sa na mna pozrela, a vravi: to bude pruser, asi nebudete zvladat liecbu

joni_

to aj mne, ale zit sa musi :) len ma vzdy nas... ked uz uz mam nejaky liek co pomaha a zas sa ho musim vzdat pre vedlajsie ucinky

joni_

na CFS neexistuje liecba, len pokusy a omyly, mne trochu pomahaju tie antireumatika, asi preto ze je to prepletene vzajomne aj so Sjogrenovym syndromom, to je reumaticke ochorenie

joni_

Coxtral obsahuje navyse este laktozu, to mi nerobi dobre na travenie, no ano injekcie, len ked je to neprakticke stale behat lekarovi prave ked mi je mizerne