prečo ma priťahuje ten typ mužov?

tak.tik

to je jedno tak ty co na teba kaslu odmerany skus ho provokovat nenapadne

chlap nieje kon co sa da osedlat potrebuje volnost a ked mu ju das vrati sa ako poslusny psik a potom haaa ......mas naviac

tak.tik

bibba
to dobijanie muza "zleho" neraz končí vnucovaním až sprotivením nedobijaj nic a ty ako zena urcite nie .......

bibba

mna zas pritahuju taki co na mna kaslu... hrozne. skoro som nimi az posadnuta... nemam rada ked je ku mne niekto, az prilis dobry a pozorny a vsetko pre mna spravi, ale ocom to svedci, ked ma fascinuju ti, co su ku mne odmerani? xcem ich dobyjat. znamena to nieco...

????????????????????????????????????????

H2O

cccxxx, veď je to normálne, že ju priťahujú takí muži. Je to dané prírodou .. Nenapísala, že chodí s chalanom, ktorý ju bije a napriek tomu ju ten vzťah napĺňa ..

4maria

adam, mňa práveže zaujímajú názory, ale všeobecného charakteru, poprípade vlastná skúsenosť, nie ale písať stále len o sebe, aký som ja a porovnávať sa tak s druhými.. všimla som si, ty v každej téme píšeš o sebe, sorry, ale mne osobne to dosť lezie na nervy :) ..tak radšej ťa už ignorujem ..
(a hlavne témy sexuálneho charakteru, no kto koho zaujíma tvoj sex.život?! :D )

nie, nechcem sa pochváliť, len sa pýtam, lebo ako vidím, nie u každej je to tak ...

bibba, no lebo máloktorej sa takí páčia, väčšinou odpudzujú niektoré ..