prečo ma priťahuje ten typ mužov?

AdamKrt

4maria:

a preco tu potom rozobereras, ze preco sa Ti pacia ? Chces sa pochvalit ? Proste sa Ti pacia. Niekomu sa zase nepaci ine typy partnerov. Co je na tom na pocudovanie, ze to tolko rozoberas ? :)

Inak, len diskutujem. O sebe vravim, ako o komkolvek inom. Len mi to nerobi problem. Ked Ta nezaujimaju nazory, tak nezakladaj diskusiu.... :)

4maria

uff, ste sa tu rozrečnili :)
Adam, všimla som si, že dosť často hovoríš o sebe. ale sorry, mna to tu nezaujíma...mna nezaujíma, aký si, alebo ako hovoria druhí o tebe .. :)
a pauli vrr, to si sem dala dobrý príklad :) . mne sa hrozne páčil ten chlap v múmii.nehorázne krásny muž! :)

no ja zboznujem moderný rock a úúplne milujem hlas rockových spevákov.
( www.supermusic.sk
img.listal.com
wikimusic.virgula.uol.com.br
redriverautographs.files.wordpress.com
www.realmovienews.com ) --- a toto je len pár z tých, z kt.som paff! :))

milli11

Preskocilo mi? Bola tu nejaka tema o trjke, kde zakladatelka pisala o trojke s frajerom a kamoskou a zrazu jej niet, sibe mi?

ivana45

4maria, preco ti vadi, ze ta pritahuju, ked si este takeho nemala ? Pacia sa ti, pritahuju ta ale dokazes nekazit si s nimi zivot. Ved je to super. Napatim z tej pritazlivosti si mozes vylepsit erotiku s nejakym slusnym chlapcom. Ja by som to brala. Do zavitov ti nikto nevidi.

milli11

Pre pauli 73, to je parada, ale ako to beru tvoje deti, paci sa im to?
Pre jajka, su len trosku smutne, inak skor vytrestene.
Ked sa na mna pozrie, akoby tam bol aj kustik smutku, vylakanosti, radosti, nehy a hanblivosti.

jajka001_

ano, presne, to je to jedine, co si mozes byt ista ze nebude casom trapne, otrepane ani nenavidene :) a je fakt krásne :)

pauli 73

:))) tak moje deti to je jediná istota, čo nevymením za celý život :)chlapa a presvedčenie človek nikdy nevie :)))