Antikoncepčné náplaste EVRA

P Jurkackova

Ahojte. Chcem sa opýtať.. Evru som si nalepila včera prvý krát a už dnes sa mi začali odliepať boky. Z každej strany.. Môže to nejak znížiť učinnosť
náplastí.? Mám si prelepiť novú náplasť? Vopred ďakujem za odpovede..

Surselly

Ahojte,
prosim Va, ma niekto skusenosti s oddialenim menstruacie HA naplastami Evra? Aky je postup? Na aky dlhy cas si ju mozem oddialit a ci sa da zmenit aj jej dlzka trvania pripadne, aby mi chodila v ine datumy.
Dakujem. 

tinča

Ešte som zabudla ja som zatial velmi spokojná a tam sa niekto pýtal ak sa náplasť odlepí treba hned nalepiť druhú na iné miesto a pokračovať vo výmene náplasti v ten den kedy sa nalepovala tá druhá náplasť.ak ak zabudnete vymeniť náplasť v rovnaký den to nevadí tiež treba hned nalepiť a zase sa pokračuje v den kedy tá druhá.A nevadí aj to ak je ešte menzes pri výmene náplasti ja to mávam často ešte aj dva dni po.Podla mna je to dobrá antikoncepcia pretože nemá tolko hormonou ako tabletky.tie som užívala aj ja.

tinča

čaute baby ja už používam náplaste Evra už rok.To je normálne že sa to začne odliepať po krajoch to od oblečenia ak sa to neodlepuje celé tak j to v pohode.ja som prvý krát po náplasti mala dlho menzes a špinenie asi taký mesiac ale bolo mi povedané že to je normálne ale pokial to pretrváva dlhšie treba ísť k lekárovi potom nesedí antikoncepcia.tak asi v skratke pre ostatné

niekto

wendula samozrejme naplaste su tak isto hormonalna antikoncepcia je to liek ktory moze mat velmi vazne nasledky az smrt preto je nutne aby si to brala pod lekarskym dohladom

tosomjaveva

Ahojte, máte skúsenosti s tým, že sa Vám okraje náplaste odlepia, lebo sa tam dostane špina z oblečenia? Mne sa to stalo a výrobca udáva, žeby mala náplasť držať celým povrchom. Môžem byť kvôli tomu tehotná? Keď som ju dávala dole, držala stále, išla ťažko. Ď.

TINULIENKA

ahojte.Lepim si Evru polroka vždy na rameno,dobre mi to drží.Teraz po menštruácii som si ju nalepila na bok a na 3deňsa mi odlepila.Mam si nalepiť novú naplasť?Prosim poraďte mi.Ďakujem

ajuška

ahojte,budem mať 4O rokov a asi 2 roky si lepím naplaste Evra, pred tým som vyskúšala niekoľko druhov tabletiek, mávala som silné migrény. Ja som s náplasťami spokojná, len mi trocha vadí, že okolo sa urobí čierny štvorček aj keď nosím bielu bielizeň ale aj pri čiernej a ešte jedno v strede cyklu sa cítim taká nafúknutá a tiež som trocha pribrala. Neodlepuje sa mi.