Antikoncepčné náplaste EVRA

Ewulka

Baby ktorá používate tie náplaste.. Ja som ich používala, no skončila som, nie preto žeby som nebola spokojná, ale išla som na dovolenku a vo vode sa mi to odliepalo, takže potom som s tým už nezačala. A ako sa mi to odliepalo, tak som si musela dokupovať a nikdy mi to nevychádzalo presne 3 na mesiac, vždy som mala dve a potom som musela dokúpiť a jedna mi vždy zostala.. sa mi to posunulo, ale keďže som už nezačala tú jednu mám navyše. A nepoužijem ju ani, nemá žiadna záujem ?..
zabudla som kontakt na ewulka151@azet.sk.. aj cenu nejak dohodneme, aspoň to poštovné :)

Ewulka

Baby ktorá používate tie náplaste.. Ja som ich používala, no skončila som, nie preto žeby som nebola spokojná, ale išla som na dovolenku a vo vode sa mi to odliepalo, takže potom som s tým už nezačala. A ako sa mi to odliepalo, tak som si musela dokupovať a nikdy mi to nevychádzalo presne 3 na mesiac, vždy som mala dve a potom som musela dokúpiť a jedna mi vždy zostala.. sa mi to posunulo, ale keďže som už nezačala tú jednu mám navyše. A nepoužijem ju ani, nemá žiadna záujem ?..

Luciiik

Ahojte, no co tu citam tak vsetko je normalne. Ja pouzivam Evru uz 2 rok a nemam problem. ano to lepenie sfarbi aj sa osupuje ale pokial sa nalepka riadne neodlepi tak nieje problem s tehotenstovm.ziadne obavy.

kere18518

ahoj, asi je to normálne, ja som to síce nemala na začiatku, ale doktor mi vravel, že môžu ma bolieť. Niekedy ma aj bolia, ale ja mám náplaste už 2 roky.

jullka

ahojte tak ja som uz skoncila s prvym balenim a teraz cakam na menstruaciu. cem sa oypatat je normalne ze ma pocas celeho mesiaca odkedy som nalepisla prvu naplast nenormalne bolia prsia?prejde to alebo mam ist za gynekologom.

lucik13

ahojtre prosím vás nemáte niekto na predaj mesačné balenie evry, pretože moj lekár má už dovolenku . Ďakujeeem

miska954

ahoj...tak dnes som si nalepila svoju prvu naplast...ale nejako nerozumiem kedy si mam dat znova ten cyklus...na 28 den???