Antikoncepčné náplaste EVRA

sasenka

Evru užívam asi dva roky, absolútne bez problémov. Mám dokonca slabší organizmus kvôli dlhodobej chorobe,ale rozhodne nepociťujem žiadne negatívne účinky náplastí.

dikina

bože, to je fakt také problémové? Ja som si práve zaobstarala balenie a chystám sa s tým začať. Gynekológ ma presviedčal, že je to lepšie ako tabletky :(

maťka

new.... dikec za pomoc, ale musela ich vysadiť aj segra, nakoľko tie problémy boli údajne z náplastí.... zatiaľ čakáme,čo to urobí... a Ty sa ako cítiš,odkedy ich neberieš??

deni21

Evru som používala asi 3 roky a bolo to super. Nemala som žiadne vedľajšie účinky, pritom od ostatných čo som mala predtým bolo mi zle. Ja ti radím. Teraz už 2 mesiace nepoužívam žiadne a o preto lebo chceme mať s partnerom bábätko. Evra je lepšia než ostatné.

maťka

dikec za odpoved... vieš pýtam sa, pretože sestra ju berie asi 3 mesiace a necíti sa nejako skvele... máva strašné migrény, zvracia,nevládze chodiť... ale či je to antikoncepciou nevieme... všetky vyšetrenia sú negat.... skúsila som vybaviť iné vyšetrenie,dnes tam ideme,tak som zvedavá... pa

ninnika

evru som brala 4mesiace bolo to super, ziadne bolesti, nezabudala som na nu, pohodlne,mohla som sa zbavit kramov proste super..az na to ze som nebola nadrzana a zacala som s nej vraciavat vzdy ked som si nalepila novu v noci som vracala..ale neboj to iba kvoli tomu ze to bolo na mna vela hormonov lebo mam straasne nizku vahu :,( ale bola to super antika...ale viac by som si uz antiku nedala :)lepsie je ked si cista bez chemikalii :)papa keby daco popytaj sa ni3nika@hotmail.com