On mi vstúpil do života a je to tu, problem

Príspevok v téme: On mi vstúpil do života a je to tu, problem
Didiana888

Mam 19 a do teraz som nemala chalana...Hlavne kvoli tomu ze to nasi nechceli . A ja som sa sustredila tym padom hlavne na skolu ... nedavno som vsak spoznala jedneho super chalana a povedala som mame ze nieco z toho asi bude.. Len zalomila rukami ze "preboha."!..Chapete to ??? ako to vysvetlit..... Ze nerobim nic zle, len sa chcem s nim stretavat ,ze niekoho chcem lubit, ze to chcem skusit... Bez sustavneho pocitu viny ktory (chtiac-nechtiac) prezivam ze robim nieco zlé a zakazane ??? Preco je to tak ?? Mam pocit akoby mi to nedopriali ......... Stale len mas cas , mas cas.... Ale preco ? ! Preco by som to nemohla skusit ??? Uz ma to nebavi ... Stale mam preto ten hrozny pocit viny.. A kvoli tomu mam aj taky divny postoj k sexu . Lebo mam az do hlavy vtlkane ze to je nieco zle .. CAsto je o mna zaujem zo strany chalanov ale toto ... Uz nevladzem .. A bojim sa ze kvoli tomu si nikdy nezalozim normalny vzah bez pocitu viny, ze laska je nieco zle...... Co robit??? Ved mam 19?! Ako ziskat slobodu ...... bez toho aby som nemusela pomaly kazdu hodinu davat hlasenie kedy s kym som , kedy pridem .. Citim sa ako vazen ... Vo vlastnej dusi .

vevericka

a porozpravat sa s nimi neda? vysvetli ze uz mas 22..bud este studujes a co chvila koncis skolu, alebo uz si zarobkovo cinna nemozu ta predsa komnadovat donekonecna..

fordidi

poniektorym sa to lahko hovori:) Ja mam fest velky problem - na jednej strane priatel, na druhej rodina. Obe strany dokopy nezapadaju, ani pri najmensom. A je to uz na nevydrzanie. Kiezby niektore rady boli lahko uskutocnitelne a najma s pozitivnym ucinkom.

didiana888

toto by mi nepreslo ... Moja mam vzdy musi presne vediet kam s kym idem .. kedy pridem .. jednoducho to sa neda toto si vymysliet . To by ma dorazili uz nacsito..

AdamKrt

Povedz im, aj ked to neni pravda, ze mas priatela, ste spolu uz pol roka a uz ste nieco medzi sebou aj mali, keby na to dosla rec. Budu mozno vyskakovat, ale zmieria sa s tym a daju snad pokoj. Co ine im zostane ? :) A Ty si mozes robit podla seba, co uznas za vhodne.