skazení ludia!

Príspevok v téme: skazení ludia!
martina022

Už mi je zle z ludí všeobecne. Nikomu sa už na tomto svete nedá veriť. Neostali mi priatelia z detstva a teraz, v dospelosti je velmi ťažké nájsť niekoho, kto sa na vás pri prvej príležitosti nevykašle. Musím povedať, že ludia, ste úžasní, keď potrebujete peniaze,alebo chcete sex. Neviem, vždy hladám chybu v sebe.. ale už neviem kde. Pre ludí, ktorých mám rada, by som sa aj roztrhla, dala by som im aj posledné.. ale potom zistím, že to len zneužívajú. Len ma udivuje, kolko mám priatelov a ako málo z nich je skutočných. Prečo sú ludia takí falošní, sebeckí, vypočítaví, to už čo je za skazený svet toto.. je v ňom už tolko faloše, že už mi pomaly nič nepripadá skutočné.. všetko je len taká hra. A vždy niečo za niečo. Už sa tu cítim príliž sama a toto divadlo ma nebaví.. Ako dlho mám hladať niekoho, kto tu bude vždy pre mňa a môžem mu veriť?

Janka117

Ja zase nikomu neverim, viackrat som sa oklamala v tom že ak som niečo povedala, použili to proti mne hlavne v praci. tak tam mam asi dve kamaratky s ktorými sa bavim ale nehovorim in o sukromi nič a snažim sa neohovarať niekoho aj keď by si to zaslužila lebo zase sa to otoči proti mne. Najlepši prietel ktoreho mam je môj pes. A v buducnosti si chcem kupiť mačku. Ani ssvojim surodencom už neverim žijem len pre seba. Idem za nimi a vbavim sa či už so surodencami alebo kamaratkou, susedou... iba ak niečo potrebujem poradiť, inak nepotrebujem nikoho. Život ma už naučil.

onn

ludia su rozny , zalezi od uhla pohladu , kto chce vidiet cierne ten vidi cierne , kto zacne vidiet inak ten uvidi veci inak a mozno najde aj nieco peknee

wonderbra

maťka, máš úplnú pravdu. ja cítim to isté. neviem, či je to iba slovenskou mentalitou, alebo sú takí ľudia všade. ja sa tiež asi až príliš trápim pre druhých, snažím sa a nakoniec skončím ako taká chudera, ktorá je len využitá, ostatným je hej a ja sa len trápim..
myslím, že by sme sa mali na ostatných ľudí vykašľať a žiť si svoj život, robiť, čo nás baví a brať všetko s nadhľadom..počkať si na niekoho, kto bude taký, ako my..

wonderbra

maťka, máš úplnú pravdu. ja cítim to isté. neviem, či je to iba slovenskou mentalitou, alebo sú takí ľudia všade. ja sa tiež asi až príliš trápim pre druhých, snažím sa a nakoniec skončím ako taká chudera, ktorá je len využitá, ostatným je hej a ja sa len trápim..
myslím, že by sme sa mali na ostatných ľudí vykašľať a žiť si svoj život, robiť, čo nás baví a brať všetko s nadhľadom..počkať si na niekoho, kto bude taký, ako my..

t333

nevynakladaj tolko energie na to aby si s kazdym vychadzala a bola za dobre, pomahala,... atd.
neda sa vychadzat s kazdym radsej opusti ludi s ktorymi sa necitis dobre a skor hladaj ludi na rovnakej vlnovej dlzke.
mne sa to podarilo a tiez som bol v takej situacii ako ty.