Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadcha a nachladnutie

Príspevok v téme: Nadcha a nachladnutie
vitaminceee

chytila ma nejak nadcha a nachladnutie a potrebujem sa čim skôr z toho dostať. idem zachvilu na dovolenku ktoru planujem cely rok a akurat teraz toto.... neviem či mam kupovať z lekarne tieto naše produkty plné chemie ale na dovoz z usa nemam čas viem že tam su kvalitné.... ležim už treti den doma....nemam ani teplotu ale citim sa malatny.... viem že niečo na mna lezie.. preto chcem niečo z tym spraviť

levanderka

adam no ved horuci nepijem, kedze si davam med a potom ma caj tak 30 stupnov :) a ja uz nepijem nic horuce :D tolkokrat som mala popaleny jazyk ze uz nechcem :)
ale pisala som, ze tak 40 stupnovy ten by mal by fajn nie ?

Tanicka22

ahoj jednoduchy a zaruceny sposob je uzivat koloidne sstriebro.
Sama son potrebovala sa rychlo vyliecit a tak som zacala uzivat KS a cuduj sa svet ono to naozaj funguje.
Pozri web stranku Koloidne.sk a dozvies sa viac.

AdamKrt

levanderka:

horuci caj sa neodporuca. Mas pravdu, ze to nici aj med, ale druha vec, ze to nerobi dobre pri zapale, ktory sa pridruzuje pri takomto ochoreni. Je to horsie pre sliznicu. Naviac rozne viry pritom zacnu aj bujniet. Caj jedine vlazny treba davat...

levanderka

no co zabera mne, vypi horuci caj, zvys davky vitaminu C, aj trikrat denne po dva tablety, k tomu do caju samozrejme med a citron. ale nedavam to do horuceho caju ale do teple tak ked bude mat menej ako 40 stupnov, lebo ucinky medu sa potom nicia ked das do horuceho caju. Daj si do lavora najteplejsiu vodu aku len vies zvladnut na nohym nie velmi horucu :) daj nohy do vody a bud v deke, vypotis to, lahni do periny a lez :) na nadchu pomahaju aj bylinky ako materina duska, levandula,mata v takom vrecusku a prikladaj si to na dutiny alebo potom sol daj do obycajne vreckovky nahrej to nad parou, priloz hore nad nos ako je koren nosa a tak lez :) ked chces a netrpis nizkym tlakom mozes si dat aj cesnak:) ja sa takto z hocijakej choroby dostanem za dva dni :)niekedy za jeden , ze sa mi eliminuju priznaky, ale Cecko vo zvysenych davkach beriem este par dni.... dufam ze som pomohla :)

blister

tak si rychlo kup hocaky vitamin c- podla mna taky ten najobycajnejsi co je taky kysly a oranzovy by mohol byt bez chemie...alebo si kup prirodny vitamin c v podobe citronu pomaranca a pod