Vynechanie menštruácie

Príspevok v téme: Vynechanie menštruácie
Terra

Ahojte! Mám menší problém. Tohto mesiaca som nedostala menštruáciu a tehotenstvo som vylúčila. Tehotenský test bol negatívny a partner ma ujistil, že tehotná nemôžem byť. Mám tak trochu príznaky PMS (prejedanie, zmeny nálad, atď)no menštuácia nie a nie prísť. Neužívam ani HAK. Chcela by som sa vás opýtať, či je nutné ísť ku gynekológovi a dať si pichnúť vyvolávaciu injekciu alebo sa mi to upraví samo. Prosím poradťe mi. Ďakujem

el.

Terra, už ti prišla?

ja mám podobny problem, menstruaciu som dostala 23.6 a odvtedy nic.
cyklus mavam tak 34-36 dnovy niekedy viac niekedy menej. chcela by som ale vediet, ze ako sa to potom rata ze kolko mi meska ci to mam ratat od 28 dni a teda meska uz dva tyzdne alebo od 35 dni a meska iba 5 dni?
dakujem

Terra

Moja posledná menštruácia bola 20.6.2010 tehotenský test som si urobila cca 3 dni dozadu. Asi pred mesiacom som bola v nenormálnom strese, môžu to byť odozvy ešte od vtedy?

odpovedam

aj mne sa to obcas stava.. ak mas obavy, zavolaj gynekologovi, on ti lepsie poradi. Ale v zasade je vela vaci vplyvajucich na cyklus... ja by som este pockala a ked menzes nepride do mesiaca, potom by som sla za lekarom...