Alergia na kazein a soju

[zruseny12]

...nie neobjednavala
...ale od RNG som objednavala ked mal tu este na SK obchod...TRAVIACE ENZYMY A ESTE NEJAKY DOPLNOK,LEN SA NEPAMATAM AKY TO BOL...
...objednavam si z CALIVITY kde chodim na mikroskopicku kvapku krvi/su to doplnky tiez zo zahranicia/ale nie vsetky nieco kupujem aj z lekarne...

[zruseny12]

sk.wikipedia.org

...tu je nieco o TENKOM CREVE...v tenkom creve su KLKY ktore mi mame podrazdene a poskodene...preto sa musia tieto klky liecit...

[zruseny12]

www.charon.rdc.sk

aj tu je nieco,ale stale velmi malo o kazeine skor sa zameriavaju na LAKTOOZU vsade...nas je velmi malo alergikoch na kazein,tak asi preto to neberu VAZENE...

[zruseny12]

...tuto stranku som citala,ale kedze tam pisu o dojcatach...tak som ju sem nedavala...
ja hladam tie clanky kde som citala,ako poskodzuje pecen,klby atd.
vacsinou vsade pisu o alergii na kazein u dojcat...

[zruseny12]

ZABUDLA SOM ESTE NA JEDNU PODSTATNU VEC...NA CAS TREBA VYLUCIT/aj ked nie si na neho alergicka/ ZO STRAVY AJ VYROBKY OBSAHUJUCE ***LEPOK*** ABY NEZATAZOVALI TRAVENIE atd.

[zruseny12]

SSSISA ...ohladom lekarov ta chapem...

www.centrumzdravia.estranky.cz

...tu je nieco ohladom traviacich enzymoch...sluzia na precistenie tela/napr. nam posluzia vycistit telo od kazeinu/
a aj pomozu traveniu-aby nebolo zatazovane...
...ak budes chciet napisem ti ako ja sa pomaly z toho dostavam,ale moc nerada od urcitej doby radim,lebo kazdy ma ine telo,inak vsetko znasa atd.tak tazko radit...skor sa da radit akou cestou sa vidat a tak podobne...
...tiez mi poradila jedna z pokecu,kde mam ist ked som jej napisala ze mi 2x diagn.tetaniu atd.A PRAKTICKY ODVTEDY SA ZACALI VYSETRENIA KTORE MI HODNE POMOHLI...PRAKTICKY ZACHRANILI ZIVOT...I KED NEMAM NIC VYHRANO...
KAZDY SI MUSI NAJST TO CO MU POMAHA A CO MU SKODI***SAM***V TOM MU NEPOMOZE NIKTO***
NA TO ABY SI VSETKO DOBRE ZVLADALA SI KUP B-KOMPLEX FORTE URCITE TI VIT.SK.B CHYBAJU...ASPON TROCHU TI POMOZU PREKONAT STRESS atd.
...na zaludok je dobry caj z PUSKVORCA.kupis v lekarni/ale je to tiez individualne/
... na creva PSYLLIUM PLUS s PROBIOTIKAMI atd./daj si do vyhladavaca v googli PSYLLIUM PLUS a tam sa ti ukazu stranky o nom...tak si to precitaj/
...ja si TA pamatam ked sme si spolu pisali v teme O SYNDROME DRAZD.CREVA...
...ak budes chciet mozem ti viac toho napisat ako som ja postupovala,ked mi na to prisli ze som alergicka na KAZEIN...atd.ja som presla ciste len na domacu stravu,ziadny polotovar,ziadne ecka,chemia,nic mastne,olej obyc.som uplne vyradila atd./ked do toho nepocitam ANT.a nejake veci doplnky co beriem z lekarne,ale ked zacitim ze mi robia zle hned ich prestanem brat/
...pijem caje-ktore si sama zberam...ak budes chciet tak napisem viac...
A ESTE JEDNA DOLEZITA VEC,AK NECHCES IST NAPR.NA GASTRO TAK SI KUP ASPON TEST NA HELIKOBAKTERA V LEKARNI SA DA KUPIT,MINULE O TOM HOVORILI V TV...JE TO TIEZ DOLEZITE,LEBO HELIKOB.VIE TIEZ NAROBIT PASEKU V TRAVENI A V TELE...

...o tom KAZEINE som citala,ze on sa v zaludku alergika zraza robia sa tam take zrazeniny a tym sa zaludok poskodzuje...atd.
je dobre si precitat vsetko o tarveni ako funguje atd.aby si pochopila vela veci...a potom jasne ze aj o alergii na kazein-len skoda ze je malo o tom popisano...az sa mi podari nejaky clanok najst dam ti ho tu...