Alergia na kazein a soju

sssisa

no na tu vymenu lekarov tiez nemam nejake dobre skusenosti ked mi alergologicka povedala ze "miluje tych pendlujucich pacientov,,,"
menila som uz dvoch obvodnych a alergologov myslim ze aj staci ked ani jeden mi nevedel pomoct,,,a prehadzuju si ma, ze mne je to uz trapne ze idem za nimi ako keby som ich pytala nejake miliony/obrazne povedane/
preto chcem skusit nieco ine,,

[zruseny12]

SSSSISA
...tieto stranky co ti tu davam,nachadzam cez google...dam si do vyhladavaca slovo,alebo napisem co chcem vediet a vyhodi mi to nejake stranky a potom si s toho nieco vyberiem...
a k tomu liecitelovi by som dodala len tolko,musis mat aj dobreho lekara len liecitel ti nepomoze...
ver mi ja som tiez bola za liecitelom a AJ POMOHOL...ALE KEBY SOM HO POCUVALA V NEJAKYCH VECIACH-ZLE BY SOM UROBILA.../napr.mi povedal,ze na gastro nemusim chodit,ze mi tam nic nenajdu-A MYLIL SA NASLI MI HELIKOBAKTERA A TU ALERGIU NA KAZEIN/
...ALE NA DRUHU STRANU MI POVEDAL AJ NIECO,CO SOM NEBRALA VAZNE A MAL PRAVDU...
ak ta sklamali lekari co teraz k nim chodis skus u ineho lekara...
zelam ti vela stastia,ja som tiez dlho hlaala atd.a viem co to je,ked je clovek bezradny a nema mu kto pomoct ohladom zdravia...ja som tym prechadzala od roku 1995-2008/tusim vtedy mi prisli na tu alergiu na kazein/

sssisa

dnes som nadobre skoncila s nasili lekarmi ,,,
vie mi niekto odporucat dobreho ale overeneho liecitela co sa zaobera alternativnou medicínou ???

[zruseny12]

...tak ak mas krce v trav.trakte tak by som zasla skor na gastro...ale je to dost neprijemne/hadicka atd./
tazko radit,ja som mala aj helikobaktera,nejake diag.ohladom travenia atd.
...zalezi kolko si jedla mliecnych vyrobkov atd.ja som jedla qanta ,mliecnych vyrobkov a cim mi bolo horsie tym som toho jedla viac...u mna to bol taky zacarovany kruh...
potrebovala by si si dat travenie do poriadku,creva-zaludok...
mala by si niekde zacat...
...ja by som na tvojom mieste skusila ist najprv aku mam hustotu kosti...
a potom sla dalej-podla vysledkov-
***
insuficiencia- ten vyraz nepoznam,ale mozem sa pozriet do googla...D3 je aj vit.D3...tak ci to nebude suvisiet nieco s vit.D3...