prvé pohyby v tehotenstve

Netehulka

Mrvenie som citila tak od 17tt, no a od zaciatku 20tt uz citim kopy, niekedy sa "naserie" a su uz dost silne, hlavne ak niekto pri mne strasne huci alebo chrape.
Je to srandovne.

leninka

Ahojte, tak už začínam 22.týždeň a pohyby cítim tak od 17. týždňa. Väčšinou ma kope v noci a za posledné noci kope dosť. Už ma koplo aj tak, že som sa naľakala, lebo som zaspávala :-))) Je to podarené. A je to aj vidno trošku, ako sa bruško sem tam nadvihne... Ono je to u každej inak s tými pohybmi. Teraz už viem aj ja toho viac :-)))

watermelon

ja som prvorodicka a zacala som citit zhruba v 18. tt, teraz som v 19.tt a vcera ked som si lahla spat 20krat ma to male koplo, je to mile, citit, ze je vo mne cloviecik

zuzka0609

ja som druhorodicka,aj ked ma beru za prvorodicku,lebo prve dieta ma uz 14rokov.teraz som v 19 tt. a este som pohyby nejako velmi necitila,alebo semtam nieco podobne.Ale na sono hovoria ze je vsetko ok,aj pohyby,ale urcite to bude o par dni citelnejsie.

blondula

ja som citila prve pohyby v stvrtom mesiaci :P som prvorodicka a bolo to nieco uzasne !!! teraz som uz v 8 a tie pohyby su coraz \"bolestivejsie\" :P

ivuska44

Ja som citila pohyby aj u prvej aj teraz uz na zaciatku 17tt, je to nieco uzasne citit ze sa vnutri nieco hybe...sprvu je to slabucke ale casom to silnie
krasne pocity a ked sa chvilku nehybe az mi to chyba aj ked teraz to uz niekedy aj zaboliii ale nezabudnutelne krasne pocity :O)

dadika1114

ja som citila prve pohyby v 15 tyzdni a vedela som hned co to je :D nebolo to stelkenie,ani mrvenie ale uz slabsie kopance:Dked sme prilozili ruku bolo aj citit a odvtedy teda kope riadne a to som v 23 tyzdni.Je to krasny pocit hlavne je ho aj vidiet ako sa vrti toci .. brucho mam vselijake pokrutene :D a uz mal aj 3 krat stikavku :D no mna vychadza fotka zo sona vzdy 5e ale vzdy si ju dam spravit,stoji za to! a aj na 3D sme boli parada :) ukazal bimbalka hned ako sa dalo ... teda hambit sa chlapcek nebude :D

fruta

..fotky si pýtaj, je to niečo úžasné sa ne pozerať, a odporúčam si spraviť 3D okolo 15 tt, vtedy je tam celý človiečik vidieť a to sú fakt neopakovateľné fotky a videá =))..