Angina?

Príspevok v téme: Angina?
Mirco3535

Dobry den, chcel by som sa opytat. Mal som zväcsene mandle bolest v krku a usiach, teplotu. Na pohotovosti mi dali Amoksiklav. Po zobrati 2 tabliet (v noci a nadranom) som sa zobudil s cervenou kozou v hornej casti tela. Svrbela a bola citliva na dotyk. Vysadil som ich a siel k doktorke. Dr. ma poslala na ORL kde mi zrobili vyter a predpisali Bioparox. Beriem ho treti den...mandle mi zase opuchli. Pocas tych dni ma zacalo pichat pod pravym rebrom a aj na hrudniku. Boli ma aj horna cast chrbtice, takze neviem cim to je sposobene. Niekedy sa mi aj tazsie dycha. Pred dvoma tyzdnami som prekonal zapal priedusiek, bral som summamed. Neviete poradit co mi je? Pocitam ze ked pojdem zajtra za Dr. zase mi da ine ATB. Nebyvam casto chory, mozno tak raz za rok som chory niekedy aj menej. Neviete poradit co mi je? fakt sa citim nejak blbo.

Rena1ka

len chcem povedat ze si mal uztivat koloidne striebro a taketo problemi by si teraz nemal, sama uzivam pri nachladeni , chripke aj angine prave Koloidne striebro.
Pozri si stranku Koloidne.sk a urcite sa dozvies vela zaujimaveho.
Verim zer pomoze aj v takomto stadiu ako mas.

odpovedam

nie som lekar...ale prve, co mi napadlo je, ze si este neprekonal uplne ten zapal priedusiek alebo sa ti vratil... a asi si mal alericku reakciu na zlozku lieku - to svrbenie a zacervenanie. Nemas niekoho znameho v medicinskom odbore? Aby ti aspon telefonicky poradil... urcite ti nazor viacerych lekarov pomoze....:-)