Bojim sa, ze manzelstvo to pokazi...

Príspevok v téme: Bojim sa, ze manzelstvo to pokazi...
zasnuby

Existuje vyrok:
Zena chce, aby sa muz v manzelstve zmenil a muz naopak nechce, aby sa zena manzelstvom zmenila.
Ja mam skor opacny problem a bojim sa, aby sa priatel manzelstvom nezmenil. Uvazujeme o spolocnej buducnosti. Na jednej strane je mi s nim fajn a zda sa mi to prirodzeny vyvoj nasho vztahu, ale na druhej strane sa bojim, ze manzelstvom sa to vsetko pokazi. Bojim sa, ze budeme voci sebe pohodlnejsi, budeme sa viac hadat a podobne a ze moj skvely chlap sa prave manzelstvom stane pohodlnejsi a nebude nam tak na sebe zalezat, lebo si budeme viac sebou isti...
Podarilo sa Vam v manzelstve udrzat to pekne, co bolo prednim a preco vzniklo? My sme sa dali dokopy po rokoch dobreho priatelstva, sme spolu dva roky a okrem toho, ze sme kolegovia mame aj zatial spolocne byvanie v prenajme.

jajka001_

manzelstvo nezmeni vztah az tak. vyraznejsia zmena to bude ked pridu deti. ale, naozaj sa chces vydavat?
pokial vidis na partnerovi negativne vlastnosti, mozes ratat s tym ze casom sa zhorsia.
dva roky je celkom dosť málo. manzelstvo je silný zavazok. myslis ze ho poznas dost dobre aby si vedela, ze sa nanho mozes spolahnut, a ze s nim chces stravit CELY zivot?

behind

Ahoj.Zaujímavá tema.Myslím, že každý sa postupom času mení, niekto viac, iný menej.Ale tá hlavná časť ostáva.On sa ti može zmeniť aj ked nebudete manželia a ostanete ako sa vraví na divoko.Tak isto on sa može báť, že sa ty zmeníš.