Tuk na bruchu

Príspevok v téme: Tuk na bruchu
pupček

Som štíhla, meriam 168 cm váha 53 kg, ale mám problém s ukladaním tuku na bruchu. Stravujem sa zdravo, pohyb mám primeraný, ale stačí sa mi najesť a vyzerám akokeby som bola v 3.mesiaci. Mám viacej tuku na bruchu a páse a som už z toho zúfalá. Sladkosti obmedzujem, vyprážané takisto, tak kde je problém? AKo sa toho zbaviť?

popika

Ja mam tiež taky problem som štihla ale brucho mám sami tuk je velke ako kebi som bola v tretom mesiaci a este ma trapi že mam aj bolesti

jajka001_

ano, ked sa najes, trochu sa ti nafukne bruchu/niekam to jedlo musi ist) a pri tvojej stihlej postave si to hned vsimnes. bud rada ze si na tom tak ako si. ak si naozaj myslis ze mas nesumernu postavu , zacni ju formovat cvicenim.

A-Z

... geneticka predispozicia, proste kazdemu sa podla jeho typu postavy niekde viac uklada tuk. U teba je to v oblasi brucha, ina ma problem so stehnami ci bokmi. S tym nic neurobis. Jedine ak ma zena nadvahu, vtedy je namieste uprava stravy a chudnutie.
No pri tvojej vahe a zivotosprave to nemoze byt zle, treba len trosku ubrat zo sebakritiky ;)