Bolest brucha nad pupkom. strašne to boli

Súvisiaci obsah

wyx

myslim, ze môže. som raz jedla big mac, a taku kvasenu uhorku do toho dali, ze mi ostalo uzasne zle a zaludok ma bolel este dva dni. sprav si nieco sumive na vygrganie, alebo pankreolan, snad to pomoze.

IrenaM

Dobry den, chcela by som sa vas opytat z coho mozem mat take krce v bruchu, nemozem ani chodit a mam aj bolest hlavy. Niesom schopna sa ani pohnut a strasne to boli pod bruskom. Na posledy som pred 2 hodinami jedla McDonald. Moze to byt z toho?

sssisa

mozem povedat ze presli tri dni bolesti uz ani nemam ani som nezvracala ale stolica je vodnata neviem ako to napravit beriem 2x denne probiotika ale zatial nic aj stravu konzumujem len taku lahsiu ale zatial ziadne zlepsenie

RNG

Sssissa mas otravu zaludka a teraz aj criev, kam to zo zaludka preslo.
Ja osobne ked k takemu nedopatrenim dojde(tj zjem privela a zabudnem si zobrat extra kyseliny, ktore uz ako starsi clovek potrebujem, lebo sa mi ich nevytvara dostatok)
zoberiem glg striebornej vody kazde 2 hodiny, kym sa ta pokazena potrava z cloveka nedostane von.
Ked je to uz v crevach, tak to poskodilo crevnu floru, vtedy treba brat roztok citricidalu, mikrovlakniny na absorbciu toxinov a samozrejme probiotika na napravu crevnej flory.
Ak sa tam nahodou dostal nejaky mikrob velmi skodlivy, pomoze brat niekolko gramov collostra zmiesane s psyliom,kazdych 8 hodin no a samozrejme probiotika
Pozri cez gogle.sk zadanim rng hnacka

Najcastejsie dovody dnes na potravinove otravy su norovirus(novy "hrac" v potrswvinovych otravach) a camphylobacter jejuni, potom pripadne ine, ako stary znamy salmonely, rozne E.coli a ine.
Tu o tom pisu podstatne viac
en.wikipedia.org

Kazda hnacka je priznak pokazenej crevnej flory, ktoru treba napravit branim silnych probiotik a vyzivy pre ne, mikrovlaknin. Mikrovlakniny nielen zivia probiotika, ale svojou mimoriadnou absorbciou nasaju do seba toxiny v crevach vytvorene skodlivymi mikrobami a vynesu z tela von.

sssisa

jajkarf
nemala som konkretne no spa ale buscopan citala som ze to je len na lekarsky predpis ale uz mi to trosku preslo uvidime co to bude do rana tie hnacky az tak ma to nestve lebo mam dost samo o sebe problemy s travenim ale tie bolesti boli neskutocne,,,

jajkafr

sssisa
a Carbosorb alebo Carbocit (živočíšne uhlie)? No-spa je len od bolesti, ty potrebuješ liečiť najmä hnačku

sssisa

muc a jajkarf
vdaka za rady ale zatial to nejako nefunguje 2 tablety spozmalotytika som zobrala asi pred hodinou a nic ziadne zmeny a od rana som nezjedla este nic iba pila, akurat som si dala par piskot ale nejak mi nebere