Ruzovy vytok pocas liecby Canestenom Combi

sun44

cajik tak pouzivaj dalej mast to prejde ajja som po tabletke chvilku este mala svrbenie asi 2-3 ndi ale teraz uz nic :)

cajik

tak ten ruzovy vytok bola prichadzajuca menstruacia :)

no mne po tabletke prestalo svrbenie na druhy den, ale v okoli posvy este citim stale sem-tam svrbenie

sun44

akinom007 - letak som citala. pise sa tam vacsinov o inych zapaloch alebo bolesti bruha a pod. spinenie mimo m. pred ani po nemavam a nesexovala som este vobec takze
cajik - tehotna nebudem :)liecba trva 7-10 dni. po zavedeni tabletky by to malo prejst nasledujuci den alebo resp.do4 dni. s tym ze pouzivas aj mast. nme to preslo len ten vytok ma trapil.

no este ten isty den po vytoku som vecer dostala menstruaciu tak teraz neviem cim bol sposobeny vytok ci to nebolo len z tej tabletky a nasledne ze som mala dostat m.

whee_ee - dakujem davala som len na okolie.

cajik

sun44, ten vytok moze byt ovulacny ? resp. nie si tehotna?

pocuj, a nevies nahodou, po kolkych dnoch by pri liecbe canesten malo zmiznut svrbenie UPLNE ?

akinom007

Citala si pribalovy letak-neziaduce ucinky? Mne osobne sa to nestalo ale len tak ci tam nie je nahodou nieco podobne spomenute...spinenie mimo menstruacie nemavas? pripadne nemas pred m.alebo po? Nesexovala si pocas liecby?