Prosím o Vašu radu(Otehotnenie)

Príspevok v téme: Prosím o Vašu radu(Otehotnenie)
Dominik92

Ahojte. Priateľka dostala presne na deň krámy ako mala, lenže po dvoch dňoch sa jej zastavili, je dosť prechladená môže to byť tým ??? Nemali sme sex, mali sme orál ale ruky od genitálii som si utrel, potom ešte s vodou a znova utrel a uspokojoval ju. Ráno jej bolo zle, pobolieva ju pravý bok…Môže byť tehotná ??? (orál sme mali 2 dni pred krámami, ovuláciu už mala).Sme s priateľkou dosť nervózny, tak veľmi pekne ďakujem za akúkoľvek odpoveď

Dominik92

Ja som kľuidný stále =)...Ja sa nad takými hovadinami nerozčuľujem =).Presne tak načo tu dávať sprosté odpovede, radšej si zakúsnuť do jazyka a poradiť, veď nato sú fóra...

D_nika

No tak, nebudte ako malí, sme na fore, nech sa kazdy pyta na to, na co chce... vsak sa nic nedeje, kto co vie je jedno, ked sa na nieco pytas, tak dostanes odpoved... dufam, ze si kludnejsi dominik. bru noc

Dominik92

Opakujem chcel som sa ujisť...Ja viem svoje Linduška a ty vieš zasa svoje, ale priznávam bola to strašne sprostá otázka !!! (Múdrejši ustúpi)

linduska

Ak vies naozaj o tom viac nez si vieme predstavit, tak by si sem nepisal take primitivne hlupe otazky ;) D_nika suhlasim s tebou ;) Dufam, ze tu ta otazka bude este zajtra. Ved vedia o tom dost, ale uistit sa treba tym, ze sem polozia sprostu otazku :)

Dominik92

Nikki555 - Ďakujem veľmi pekne
D_nika - Vieme o tom viac než si vieš predstaviť...Ja som sa len chcel ujistiť =)

D_nika

Linduska, nerozculuj sa, znie to ako dvaja teenageri, ktori maju strach z toho, co robia a moc o tom nevedia... :-))

Nikki555

Ahoj Dominik, tvoja priatelka sem uz pisala a po prve, neviem, aki ste stari, ale moje doporucenie je prestat sa stresovat, urcite tehotna nie je, po prve, spermie na vzduchu umieraju po par sekundach, takze to neprehanaj. To, že sa jej to po dvoch dnoch zastavilo nie je nic extra neobvykle, a uz vobec, ked je prechladnuta - zenske telo prechadza roznymi zmenami. Hlavne si pamataj - tak ako ty, tak aj ona, ze cim viac sa bude stresovat, tak tym mensia je pravdepodobnost, ze menzes dostane, pretoze telo bude vystresovane a tam tie hormoniky tiez trosku pracuju... Tak pozor na to, mne sa raz takto podarilo sa stresovat nieco cez 50 dní - a dieta ziadne nemám a ani nie je na ceste.. ;-))