Amalgámové plomby

Príspevok v téme: Amalgámové plomby
rena23

Vela sa tu pise o tom, ako amalgamove plomby negativne ovplyvnuju zdravie. Tak mi nedalo a spytala som sa na to mojej zubarky, ktora je pokladana za najlepsiu odbornicku siroko-daleko a sleduje vsetky info v tejto oblasti. (Kader aj v celoslovenskom meradle.)Dozvedela som sa, ze amalgamove plomby sice nie su idealne, ale stale najlepsie, cim je mozne "zaplatat" vyvrtany zub. A ze info o ich skodlivosti pravdepodobne vypustil farmaceuticky priemysel, pretoze chcu, aby sa davali biele, ktore su udajne poriadne neodskusane, este vacsie chemicke svinstvo ako amalgam, ale najma podstatne drahsie- je to biznis! Urobili to sikovne- psychologicky tah - ziskali na svoju stranu ludi, ktori sa snazia byt priekopnikmi zdraveho sposobu zivota, ti im na to skocili, robia im zadarmo perfektnu reklamu. Sefovia farmaceutickych firiem sa v tichosti tesia a zhrnaju peniazky. Alebo, odporcovia amalgamu, pokladate za najlepsie riesenie vytrhnut pokazeny zub? A cim by ste potom hryzli zdravu surovu stravu?

mirka 23

Ja chodim tiež ku najlepšiemu zubarovi v meste, odbornik vo svojom odbore a povedal mi, že tie kusky amalganu čo mi odvrtava, možem v pohode prehltnuť!!! Som mala dosť.
Lekarovi je jedno, či ťa ten amalgan ťa otravuje alebo nie, pre neho su podstatne zuby. Takže ber všetko s rezervou čo ti povie lekar, rob tak, aby si ty bola zdrava.