Potrebujem pribrať ( antikoncepcia? )

Príspevok v téme: Potrebujem pribrať ( antikoncepcia? )
Andy123

Nie som anorektička ani bulimička. Nedržím diétu ani nič podobné. Je to GENETIKA ... som strašne chudá a nech som robila čokolvek nedokážem poriadne pribrať.
Kto z vás ma skúsenosti s ANTIKONCEPCIOU že ste nej pribrala? Rozmýšľam nad tým a nad nejakou vysokodávkovou antikoncepciou. Nebude to blbé keď pôdem na vyšetrenie a gynekologovi poviem len: Potrebujem pribrať prosím vás predpísali by ste mi antikoncepciu? :) Naozaj potrebujem radu ĎAKUJEM

silvus28

Ja beriem HAK už 12 rokov a nepribrala som z nej, ale podľa mňa by Ti ju nemali nasadzovať len z toho dôvodu, aby si pribrala...mne ju nasadili v 16 rokoch kvôli Turnerovmu syndrómu, lebo som ešte nedostala prvú menštruáciu a chceli mi ju takto vyvolať...

hassy

z HAK sa nepribera!!!!! tak ako pisala alusinka- to len dievcata sa na nu vyhovaraju, pretoze nedokazu ovladat svoje chute...

hassy

z HAK sa nepribera!!!!! tak ako pisala alusinka- to len dievcata sa na nu vyhovaraju, pretoze nedokazu ovladat svoje chute...

alusinka

nuz, ja ti nic vyhovarat nejdem. Ja uzivam HAK tri roky, a nepribrala som nic... A ked aj nahodou nieco, tak urcite nie kvoli antikoncepcii... Ale u kazdeho je to asi ine... mozno to je vsetko len v hlave... netusim... moja sestra dokonca po pol roku uzivania antikoncepcie schudla...
Btw, uzivanie velkej davky hormonov ti moze akurat tak uskodit... ale to je uz len na tebe...

Nech sa rozhodnes hocijako, drzim palce ;)

Andy123

Sisa72

Snáď HAK pomôže aj mne... každý mi vraví že je to úžasné že som chudá a druhá polka zas nadáva čo som za anorektičku.... už sa to nedá vydržať a takisto som robila preto všetko možné...

ojka

súhlasim s alusinkou, z antikoncepcie sa nepriberá, a ak sa niekto na to vyhovára, treba hľadať príčinu niekde inde (;

sisa72

Ahoj Andy!!!

viem o čom hovoríš pretože ja mam tento istý problem.. mám sice už 38 rokov práve dnes, ale od detstva som bola veľmi chudá a nevedela som pribrať. Brala som rôzne B vitaminy aj kvasnice som jedla. Dokonca som navštivila sanatorium na Kramároch a tam som sa pýtala ako pribrat. Vtedy mi povedali že by som tam musela byt 3 mesiace. Čo samozrejme nebolo možné. Dali my brožúrku kde som mala rozpis dennej stravy. Mala som 1725 výšku a 47Kg len aby si si ma vedela predstaviť. Každy si vždy myslel že som anorektička, alebo bulimička.. pritom som jedla veľa ale nič nezabralo. V 27 sa mi narodila dcerka vtedy som pribrala 25kg bola som akurat. Po porode super aj rok čo som ju kojila som si váhu držala. Lenže ked som prestala kojiť som zase schudla a tak som sa rozhodla ako Ty že začnem brať antikoncepciu.Nie preto , aby som neotehotnela bola som vtedy už 8 rokov vydatá. Postupne som priberala a teraz mám konečne 56kg a od vianoc som antikoncepciu prestala brat. Zatial mi váha nejde dolu , tak dufam že ostane. Ak máš pocit a potrebu vyskúšať antikoncepciu tak to urob, len si nemysli že priberieš hned. Bude to chvílu trvať.....

alusinka

Podla mna je to blbost.... nie kazdy z antikoncepcie priberie... ja by som si takto nenicila zdravie... Mne moja doktorka povedala: "Z antikoncepcie sa nepribera, to sa len dievcata na nu vyhovaraju..."

Skus radsej nieco ine ;))