Čítanie myšlienok? Náhoda?

Príspevok v téme: Čítanie myšlienok? Náhoda?
aanonymm

no tak moj problem vobec nesuvisi so zdravim ale mozno mi niekto bude vediet nejak na toto reagovat :/ ...
ide o to, ze pred par dnami som stretol dievca .. zacali sme si spolu pisat, najprv len tak normalne, ako kazdy iny s hocikym .. potom to zacalo byt dost neobvykle .. hned prvy den sa nam stalo, ze sme napisali jednu vec v tej istej sekunde .. ale nebolo to jedno slovo alebo nejaka vec ktora sa dala predpokladat, proste uplne odveci to iste .. okej zasmiali sem sa .. proste nahoda
dalsie dni to ale bolo cim dalej tym "desivejsie" .. zacali sme nachadzat spolocnu rec takmer na vsetko, mal som pocit ze jej citam myslienky .. a to nie preto, ze sa nieco stane raz zacas .. normalne kazdu chvilu situacia, kedy nie je ani nahodou sanca vediet co ten druhy moze napisat alebo mysliet si a stalo sa to .. spolocne nazory na veci, schopnost rozpravat sa o vsetkom aj 10 hodin denne, pocit ako keby ste sa rozpravali sam so sebou, ze viete co chcete povedat uz dopredu .. normalne ma to desi, hlavne tie chvile ked sa nam stretavaju myslienky ... keby to bolo par krat, okej usmial by som sa ze pekna nahoda :/ ale toto je fakt uz "chore" a nie normalne .. a nie je mi to jedno, mam divny pocit ze to dievca poznam cely zivot, ako keby sme boli nejak "prepojeni", zalezi mi na tom, neviem preco a normalne sa bojim ako to dopadne .. chcem len vediet, ci mate s tym niekto skusenost, ako to dopadlo, co mam robit lebo ma to dost trapy a som zmateny z toho ... len sem prosim nepiste taky ze sa vam to stalo par krat .. mne sa to uz deje par dni za sebou intezivne a neverim, ze toto sa stalo len tak hocikomu

Barcajova

No nejde tak o citanie myslienok ako myslim si o karmicke prepojeniezvyskova energia funguje ako prenos myslienok ak si nasiel niekoho s kym si podla mojho nazoru prepojeny je vsetko mozne.No viac by som o tom nepisala ale ak chces precitaj si to na stranke jednej vestici zadaj si do google sevalinka.

Airiana

aj mne sa toto velakrat stalo s mojim priatelom, fakt ze sme povedali alebo napisali nieco podobne,alebo povedal nieco na co som ja prave myslela,nemyslim si ze si vieme citat myslienky,bud nahoda,alebo sa ludia dobre poznaju alebo su to take spriaznene duse :) je skoro zazrak najst niekoho takeho s kym sa vies rozpravat cele hodiny o hocicom...

tak

Ano, je to mozne, ste na rovnakej vibracnej hladine, nieco ako spriaznene duse, toto je velmi dobre znamenie do Vasho vztahu, drzim palce, ... velmi ma to tesi, ...

lost

Kamos z pakistanu mi hovoril PRESNE toto iste, a dokonca aj to ze ONA vedela CO sa snim deje na stovky KM daleko, napriklad ze si pozeral prst a ona o tom vedela..
som si myslel ze si zo mna robi srandu, ale ktovie.. takze nieco existovat moze..
mne osobne sa to este ale nestalo..

kafe

Skúsenosť NEmám žiadnu. Takže by som mala byť ticho :) ale myslím si, že čítanie myšlienok vôbec neni niečo výnimočné. Len to treba vedieť a ty si asi netušil, že to vieš. Prečo ťa to desí? Ty aj kočka s ktorou si píšeš ste naladení na rovnakú vlnu (asi) a akoby ste po nej obaja "surfovali". Ste rovnako vnímaví, asi aj dosť podobní (povahovo, charakterovo..) a oslovujú vás rovnaké myšlienky čo vysia vo vzduchu. Aj pri stretnutí naživo je ten myšlienkový prienik taký okatý?
Aby si sa tak veľmi toho nebál, tu máš niečo o telepatii z knihy PARAPSYCHOLOGIE od Břetislava Kafku (voľný preklad z češtiny): "Telepatia neni nijak nadprirodzená vlastnosť. V základe ide o istý fenomén vnímania a vlastnosť ľudskej psychiky."
Pohľadaj si niečo o telepatii v knižnici alebo na internete... pohoda, klídek, tabáček :) a neboj sa toho.