Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co s tym ?

Príspevok v téme: co s tym ?
cajik

ahojte. pisala som tu uz pred par dnami ohladom canestenu. po bazene som dostala "mykozu" - pravdepodobne. proste na druhy den rano som zacala citit tie zname priznaky, svrbenie atd. hned som si isla kupit canesten combi. vytok nemam, ale natieram sa canesten kremom uz 8 dni, a stale mam okolie posvy mierne zacervenane a citim tam sem-tam svrbenie, ale nie je to nic hrozne, preto ma to matie. je mozne ze to nie su kvasinky ale nieco ine ? alebo je 8 dni malo a mam este cakat ???

cajik

neberiem probiotika a sladke jem pomenej, ale jem stale..

ja nerozumiem tomu, preco to mam stale zacervenane ? a vytok nemam, svrbi ma to len sem-tam slabo, co to potom je ???

mirka 23

Cajik, probiotika berieš? A sladke veci si samozrejme vynechala?
Výborný je výplach striebornou vodou pripadne sodou bikarbonou (pomocou 10ml striekačky)
8 dni liečenia je vela

martuška

Áno mala som,aj keď som v poriadku, stále používam intimky, lebo je leto a á sa stále chodím kúpať, tak si intimky dávam na prevenciu.

cajik

a mala si k nim aj taku testovaciu spilku na domaci test mykozy ?? lebo som si to teraz robila a ukazuje to ze nemam nic, napriek tomu ze citim svrbenie :/

martuška

Veď intimky sú tenké, ani ich necitím. Na internete najdeš čo všetko aniónové vložky liečia, a tiež dodavajú energiu.

cajik

no dobre no.. ja som ich jeden cas aj pouzivala stale, potom som nejak prestala lebo mi to vadi, nenavidim pocit vlozky :), aj ked mam tie intimky.

takze sa ti to uz vobec nevracia ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.