Pocit, ze mi chce niekto ublizit

Príspevok v téme: Pocit, ze mi chce niekto ublizit
SOMzúfalá

Ahojte mám 19rokov prosím o radu alebo keď niekto prežíva to isté čo ja.Mám asi nejaký problém neviem aký.Stále mám pocit,že mi chce niekto ublížiť,vŠetko okolo seba sledujem,či nesleduje niekto mňa,bojím sa že mi chce niekto ublížiť,bojím sa byť poslednú dobu sama doma,stále počúvam či nezačujem nejaký divný zvuk alebo tak.Mám strašný strach.Neviem možno to bude aj snami čo sa mi niekedy snívajú,no včera to boli dva s rovnakou tématikou.Dosť zlé,a bojím sa že to bolo nejaké znamenie do reality.Išla som do obchodu uplne divne som sa cítila.Aj teraz rozmýšlam stále nad všetkým,že aj luďom na kt mi záleží že sa niečo zlé prihodí ,neviem čím to je,ale uź nechcem trpieť.Aj teraz keď toto píšem plačem ani neviem prečo.Mám priatela viac ako dva roky je úžasný je mi s ním super,rodičia sú teraz na dovolenke,som sama doma, cítim sa tak sama,a všetko okolo seba pozorujem a bojím sa.Čo sa to somnou deje má s tým niekto skúsenosť? :(

SOMzúfalá

no to dúfam,lebo ja už nevládzem niekedy.najradšej som keď je u mňa niekto,alebo som vonku to sm uplne normálna

rena23

Ja mam preliecenu uzkostno-depresivnu poruchu, najskor som skusala vsetky mozne alternativy, vyzivove doplnky a bolo mi stale horsie - pomohol mi az psychiater. Nevahaj, naco sa zbytocne trapit!

SOMzúfalá

nemala som plomby žiadne nikdy lebo som nemala nikdy žiadny kaz,tabletky? momentálne žiadne ale brala som Bio-acno to je proti akné,ale to je len také trojmesačné a dlho som to už nebrala,občas si dám ibalgin,očkovacie látky,no zaočkovaná som proti TBC a neviem ale naposledy som bola očkovaná asi keď som mala tak 12 rokov,a proti tej chrípke nie som,a bývam normálne na sídliskuale postreky proti komárom tu robili..

SOMzúfalá

keď som vonku alebo je niekto doma alebo tak,tak je všetko fajn,ako náhle som sama,rozmýšlam čo by sa mi mohlo stať a v noci je to najhoršie ešte sa to stupňuje,preto chodim spavať k babke keď som sama doma,pokial nikto u mńa nespi..tam sa citim lepšie

psyché

Určite vyhľadaj psychologickú alebo psychiatrickú pomoc, zjavne je tvoj problém väčší, ako vieš sama zvládnuť.