Chcem tak od nich veľa?

Príspevok v téme: Chcem tak od nich veľa?
tttt

Ahojte, asi je to moja chyba, ale neviem si pomôcť. Som strašná puntičkárka a hľavne doma, nútim brata aby si upratoval po sebe, umyl riad a tak a on stále nič a mňa to neskutočne rozčuluje. A potom sa zamýšlam, že čo ak sú všetci chlapi rovnakí lebo aj u otca je to tak že mu musím povedať aby niečo spravil keď mama neni doma a máme všade bordel. Samozrejme upratujem, periem, žehlím a iné práce robím ja ale chcem od nič aby aspoň minimálne si umylili riad po sebe. No a potom sa zamýšlam bože veď so mnou žiaden chlap nevydrží lebo ho budem len sekírovať a tak. Moja mama je tiež takáto puntičkárka a už sa zmierila s tým že ich neprevychová a všetko teraz robí ona a ja, a teraz už nevládze už toho všetkého má plné zuby...Chcem tam od ních veľa??

doubledog

stres, spojeny s pocuvanim zenskych kecov je nizsi ako namaha, ktoru treba vynalozit.

najma ked skutocnostou zostava, ze zena si vzdy najde prilezitost na buzerovanie, bez ohladu na to, co muz spravi.

lost

Bordel by neexistoval, ak by ho clovek nerobil. Tj, spina by neexistovala ak by nespinil. Takze si treba davat pozor co robi a nebude musiet tak casto upratovat :-)
Podla mna je jednoduchsie umyt jeden tanier po ranajkach, ako si to nahromadit a po 3 dnoch umyvat 12 tanierov.. Take zle na psychiku ze "zas tolko riadov" :D
/na druhu stranu, naraz by to bolo ekonomickejsie
/len taky priklad, to iste s cimkolvek co nedokaze spravit nejaky robot (umyvacka v pripade riadov)
A ten poriadok vyzera ovela lepsie ako "oragnizovany chaos" :)

Aduliena

Voľakedy boli ženy doma s deťmi a muži pracovali. Tak považovali za samozrejmé, že majú navarené, upratané, oprané, keď prídu domov z práce a nemuseli robiť nič.... Aj môj otec je "z týchto čias", takže nerobí vôbec nič, v živote som ho nevidela umyť riad, upratať a podobne, nevie ani variť, dokonca ani čaj si nevie uvariť... alebo nechce?? Ja som si povedala, že ja si chlapa naučím na iný poriadok, aby bolo pre neho samozrejmosťou, že uprace po sebe a tak... chlapa je ťažko zmeniť, keď je naučený a zvyknutý, že všetko za neho spraví žena, ale samozrejme česť výnimkám....

za8icka

No mozno sa ti to ako sekirovanie, ale ked treba....Nas tatino naucil vzdy ako dojeme ci dopijeme, hned si po sebe umyt. Je to uplne normalne a samozrejme. Tak isto moji spolubyvajuci su taki isty ako ja. Poriadok jednoducho musi byt. Pokial si nevie upratat ani sam po sebe...

M74

Svojím spôsobom obdivujem takýchto poriadkumilovných ľudí. Ja teda taký nie som, nie že by som teda žil v úplnom bordely a špine :-), ale páči sa mi keď má niekto vzorný poriadok a pod. A poznám aj takých vzorných chlapov a naopak aj ženy, ktoré to s upratovaním moc nepreháhaňujú.

soffa

moj bracho bol taky isty,najedol sa nechal vsetko na stole,noviny,pecivo,proste vstal a odisiel od stola,.po 6tich rokov v Anglicku,vie prat,umyvat za sebou riad,navarit a berie to samozrejme.takze da sa to zmenit,aj prevychovat,zalezi len na cloveku...trvaj na svojom a nepopust,a neboj nie je to sekirovanie,ak sa vie s rukami najest tak nech s nimi aj poupratuje.

tralalaaa

ten moj chlap je tiez strasne poriadkumilovny... aj by som ti ho darovala, mne to totiz trochu lezie na nervy...ja tiez nemam rada bordel, ale prilisna citota furt to tiez nie je ono.. :-D

zuzanaaaaaaa

aaa este som zabudla, aj moj oco nema problem povysavat, navarit a riady umyva velmi casto, dokonca castejsie ako ja :)