ako sa zije v anglicku?

lost

Jeden anglican mi hovoril ze Manchester je plny podvodnikov.. (tusim to bolo to mesto na 99%)
Podla mna to tam nemoze byt take tazke, zaroven hovoril ze pracu si tam clovek najde lahko, tak asi lahsie ako u nas...
Ale aky je tam zivot, to by musel rozpravat clovek co tam zil minimalne 2-3 roky, a aj to moze mat uplne iy pohlad na svet ako niekto iny...
Jedine co si myslim je ze je tam chladnejsie ako u nas :)

soffa

tazko ak nepoznas rec.tam pecene holuby nepadaju ako si kazdy mysli.uz aj teraz zarobky nie su ako pred 6timi rokmi ked libra bola 70sk.ale aspon sa ostrielas....a budes si musiet poradit sama a hlavne nikomu verit

ele

ja som s priatelom zila rok v Londyne, bol to skvely rok, aj ked nebolo vsetko idealne, ale uz by som sa tam nevratila, hlavne nie teraz, ked je libra na urovni eura. Je to tam strasne "divoke", hovorim o Londyne, kozmopolitne mesto, zmiesane narody, kultury prinasaju iste obmedzena aj vo "volnom pohybe", clovek ma niekedy strach o svoj zivot..

lulu22

a ty sa tam chystáš a nič o tej zemi nevieš? resp. nevieš ako sa tam žije?? a ty tam ides uplne sama?? ja sa tam tiež odhodlávam ísť, len tu mám také zázemie.. ale ked viem, ako sa tam ľudia majú dobre.. váham..