Je pravda ze...?

hassy

igor to si teraz povedal najvacsiu sprostost! :) presne tak ako chlap potrebuje sex, ho potrebuje aj zena, a tak ako sa vie krotit zena, tak vie aj chlap... veta " chlap POTREBUJE sex za kazdu cenu" je len akasi trapna forma chlapskeho ospravedlnenia toho ze chce sex... ci podla teba zena nema tie " zvieracie" pudy? :D

IgorGSM

wewerka-111: Uvedom sa moja ze ked mu nedas ty tak mu da nejaka ina a picoviny ze na vsetko pride prava chvilka su len zenske dristy. Chlap proste potrebuje sex za kazdu cenu. Popripade s tebou chodi a popri tom jebe ine zeny.

wewerka-111

nikol_00...aj ja som s partnerom skoro 1 rok a nechcem sa uponahlat so sexom aj priatel hovori ze na vsetko pride ta prava chvilka proste na mna netlaci a zatial nam to vyhovuje.

IgorGSM

nikol_00: No ono je to tak ze chlap si musi s holkou (ale aj baba s chalanom) rozumiet aj v sexe a aj mimo sexu a ked si nerozumie tak je cely vztah o hovne. Ja nevidim vo vztahu len sex ale aj vsetko ine ale sex je pre mna natolko dolezity ze na tom stoji alebo pada cely vztah. Aby si nezacala hovorit ze som teenager tak mam uz 30r.

nikol_00

IgorGSM : ty si asi jeden z tých čo vo vzťahu vidí iba sex... vidno to z tvojej odpovede..ked neni dobrá v sexe tak.....

IgorGSM

To je uplna hlupost keby som chodil rok s holkou a nemal sex. Co ked zistim ze je v posteli uplne na hovno? To by som zabil rok zivota. Proste ked neni sex do tyzdna tak to nema vyznam a but je frigidna alebo ma mentalny blok.

nikol_00

ja osobne som mala 1. sex po roku chodenia s partnerom , a ostatné došlo po 6mesiacoh až , niak som to nepotrebovala skorej ,a som aj rada. s partnerom sme už 3roky spolu a je to super :)

miška122

Nemyslím si to, aby to bolo intenzívnejšie. Podľa mňa sa má so sexom počkať niejakú tú chvíľku, a počkať na okamih kedy sa obaja na to cítia že to chcú... Ale aby som čakala 4 mesiace a nahovárala si to že to nechcem, ak po tom túžím tak to podľa mňa nemá zmysel.