Nieco na opar a posilnenie imunity...

Príspevok v téme: Nieco na opar a posilnenie imunity...
m.i.r.us.ik

ludkovia, poradte, neco fakt ucinne na opar, akosi sa mi zblaznila imunita, a som posledne dni dost slaba, fu dva tyzdne striedavo horsie, a lepsie...tyzden som mala stav ze ledva zijem...slabost, zavraty bolesti hlavky, a uz v podstate tyzden co na mna kazdy druhy dnik horucky chodia, ted i nadcha, kasel, ako chora som jo, len co by tak pomohlo zlepsit imunitu, zbavit sa toho oparu co najrychlejsie abo hned ak by sa len dalo...davajte rady..:) dikeska..mooooc...:(

michala9

po akej dobre vam profizym zacal zaberat? mam opar a o dva tyzdne dolezite stretnutie preto by som rada co najskor sa ho zbavila a vyliecila, myslite ze je to mozne?

Karolinana

preco by mal mat nejake nepriaznive ucinky? obsahuje rastlinne enzymy a vitamin c :) nic take co by telu mohlo ublizit.

anicka876

no ja jednoznacne odporucam na posilnenie imunity rakytnik. pouzivam ho uz asi 2 roky a fakt som nebola chora a to vela cestujem hore dole. kupujem odtialto www.sebapoznanie.sk lebo tam mi najlepsie vychadza cenovo a je uplne cisty

stratena200

da sa mu predist ak si das do poriadku imunitu :) preto treba profizym brat dlhsi cas a nie len ten cas kym mas opar..

pupavka326

da sa oparu aj nejako predist? myslim ci sa neda nejako zabranit tomu aby sa mi opat urobil. Posledny rok mam taky problem ze neprejde mesiac bez toho aby sa mi urobil opar na spodnej pere vzdy si kupim nejaku masticku v lekarni a po case zmizne, ale zase len na urcitu dobu :(

stratena200

prve tyzdne resp. dni su pri liecbe asi najdolezitejsie preto treba davku profizymu zvysit ale potom ked sa to upravi tak kludne staci brat naozaj minimalne mnozstvo :) aspon na podporu zlepsenia imunity