Menzes nedosiel ani po vyvolavacke..

sign

sama si pripustila možnosť, že možeš byť tehotná tak načo sa pýtaš nás , ved my nevieme aká je šanca...

a tá vyvolávačka myslím že nemá taký učinok neviem či náhou tehotenstvo ešte nepodporí viac ,ale tým som si nie istá.

ved si bola u dotkorky tak hádam by to videla, alebo si prav test

miruschik

lenze ja som neschudla ani nic..
a je moznsot zeby som bola tehotna?
nema vyvolavacka podobn ucinky ako napr escapelle?

lucinkaaa566

ja som menzes nemala 1 rok kôli schudnutiu...a nesla som ani na vyvolavacku...naco do seba davat umele hormony..jednoducho som trochu pribrala a menstruacia sa mi sama vratila..bez vyvolavaciek....:ˇ)))

Miruschik

tehotna by som teoreticky aj mohla yt ale tuto moznost si nepripustam..

zajacica take "babske" recepty som skusala a nepomohlo nic:(

sign

mirka: no nie je to najhoršie, viem baby mávajú aj horší cyklus ale ide o to že nikdy som si nič nemohla naplánovať lebo som nevedela ked presne menzes príde a týždeň hore dole je dost. preto som skúsila ten yam.

a inak červene víno som už skušala a nepomohlo :P

zajacica

No, pokial si si istá, že nemožeš byt tehotná, tak hormonálny problém. To sa stáva. Daj si večer 1 dcl /ale skutočne iba tolko/ červeného vína a do lavora viac teplú /skoro vrelú/ vodu a namoč nohy, maj tam dovtedy, až kým voda vychladá. Potom na nohy ponožky a šup spat do postele. Vodu takú vrelú, aku najviac vydržíš. Myslím to úplne vázne, vyskúšaj.

majka1309

Mirushik,a kolko mas vlastne rokov?a kolko dlho uz mas menstruaciu?myslim ze nie je dobre napchavat sa niejakimi liekmi ktore ti neodporuci dr...