Sen

Príspevok v téme: Sen
join me

Nikdy som snom neprikladala zvláštny význam, myslela som si, že len odzrkadľujú prežitý deň, príp. nejaký dlhodobejší problém, až kým sa nezačalo toto. Zhruba pol roka sa mi každý takmer týždeň-dva opakuje ten istý sen. Sedím za stolom, alebo pri jazere s človekom, ktorého nepoznám a rozprávame sa. To by nebolo nič mimoriadne, lenže mi sa rozprávame po fínsky, dotyčná osoba je zrejem Fín, a ja perfektne konverzujem po fínsky. Nikdy som vo Fínsku nebola a po fínsky neviem ani ťuknúť. Minule som sa tak zúfalo snažila si aspoň nejaké slovo zapamätať, čo sa mi aj podarilo. Pristupovala som k tomu tak, že to bude určite nejaký nezmysel, ešte ma napadlo, že by to mohol byť názov toho jazera, pri ktorom sedávame. Tak som to hodila do vyhľadávača a na môj šok to slovo existuje a sú to po našom Vianoce. To ma dorazilo. Čo to má znamenať a kedy sa to skončí? Nezažili ste niekto niečo podobné? Prosím poraďte a neberte to ako srandu.

489asd

Ak je to chlap tak tvoje muzske ja hovori k tebe, ak zena tak tvoje zenske ja sa snazi ti nieco povedat. Skonci to jedine ked sa poucis a pocuvnes to co ti sen chce povedat, ak nie tak ta cakaju neprijemne veci, ktore ta donutia sa poucit, najdi poucenie kym to neboli. A k tym kamaratom...nezabudaj na nich.

desaa

Skús simožno prečítať knihu Život pred životom... Možno keď sa ti to sníva, tak to má nejaký význam, ak veríš v minulé životy, čo neviem, tak možno to bol nejaký tvoj blízky v minulom živote :)

2DaaD2

Ok.....takze......ak to chces vyriesit, tak sa jednoducho nabuduce spytaj ako sa vola, preco sa stretavate a co od teba chce.....:).....uvidime co sa stane......je to sen, takze pochopitelne by ti mal odpovedat tvoj mozog.....ale mozno ti odpovie nieco, co ta prekvapi.....v kazdom pripade by si sa nemala vyhybat realite.......ak ten sen nieco znamena, tak sa pred nim neskryvaj...kedze si veriaca, tak si dovolim podotknut jednu vec.....mozno sa s tebou rozprava dusa cloveka, ktora si ta vybrala a nieco potrebuje.....prave preto sa spytaj co od teba chce....:)

join me

K veštici jednoznačnie nie. Inak nastala zmena - snívalo sa mi v slovenčine. Obaja sme boli mladí - asi tak 16 roční a boli sme v škole - písali sme písomku z matiky. On ju napísal lepšie ako ja a strašne sme sa na tom smiali. Zaujímavé bolo, že všetci naokolo boli vo svojom skutočnom veku (napr. moje kolegyne z práce a bývalí spolužiaci zo strednej)iba ja a on sme boli mladí ušiaci.
Asi som s tým neznámym človekom nejako duchovne spojená, ostáva už len "maličkosť" ... vypátrať, kto to je a prečo je to tak ... čo je absurdné a neuskutočniteľné.

Jajka11892

join me - a nechceš si ten sen dať vyložiť nejakej veštici alebo pozrieť v snáry? Ale inak je to zaujímavé, verím na sny aj na iné rôzne veci ako napr. sila mysle a tak :)

join me

Neviem, ako to myslíš - rozoznať čas? Nemám odhad ako dlho sa rozprávame, ale vždy je tam svetlo, takže je to cez deň, respektíve nie je to večer, ani v noci, to viem určite. Netuším, koľko môže trvať sen, zrejme len pár minút, nie?...Ale pocitovo - rozprávame sa dlho, tak to vnímam, nie je to len pár viet.

2DaaD2

join me:....takze....v sne sa s tym clovekom normalne rozpravas?....a vies rozoznat aj cas?.....teda ako dlho sa nieco deje a pod.....?

bibi1234

join me-ja som mala vela snov, ktore sa napokon stali, napr. raz sa mi snivalo, ze som sa vyburala a ze som pri tom ozivovala spoluziacku, na druhy den som sla do skoly, mala som zo sna zmiesane pocity(spoluziacke som povedala, ze ju nezoberiem, lebo este neviem, ci v ten den pojdem do skoly)ked som sa rano zobudila, bolo strasne nasnezene, kym som sa dostala na dialnicu, mala som poriadny casovy sklz, predbiehala som jedno auto a dostala som smyk a naburala som do zvodidiel a do auta, ktore som predbiehala(predbiehala som asi v 60tke takze si to nastastie odniesli len plechy, kamaratka by urcite prezila:O), ale mozno by mi zo soku skolabovala), este sa mi takto prisnilo zopar tenisovych vysledkov, kedze tenis casto sledujem a zoparkrat si aj pre zabavu podam, snivalo sa mi aj o cislach, no zatial som lotto este nevyhrala;O)))), no napriek tomu snom velmi verim. Podla mna by si do toho Finska urcite mala ist, skus si pozriet obrazky toho jazera a uvidis, co Ti intuicia napovie... urcite by som sa tam vsak na Tvojom mieste vydala!!!!