Ako schudnut za tyzden 3 - 4 kg?

saraklo

Radšej by som zvolila niečo menej drastické a dala si reálnejšie ciele. Na trvarovanie postavy je super cvičenie na trampolíne :) kúpiť domov nejakú vačšiu a cvičit pravidelne.. Odporúčam pozrieť na garden-life, tam majú výber a je to kvalita, takže vydržia dlho aj pri častom používaní

munz

IRENA Ty si čo za zázrak????
to akože si brala Reductil 3 mesiace a cvičila si a všetko bolo super??? No tak to ťažko, veď to obsahuje sibutramil, s vážnymi vedľajšími účinkami, a u nás je už kvôli tomu zakázaný od 2010 . Kopa ľudí čo to brali, mali ťažkosti so srdcom, može spôsobiť cievnu mozgovú príhodu alebo infarkt, dával sa len pri vážnej obezite. Tak to by ľudia rozhodne nemali objednávať z netu bez toho aby ich mal lekár pod kontrolou, a žiadny lekár by to zas ani neschválil.

munz

PATULI, túto istú rozprávku si písala na vedlajších témach, že si schudla raz pri thermacuts a raz pri redux. Ako vidíš, nie každý je padnutý na hlavu, aby si to nevšimol, že len klameš, aby si nalákala ďalších zúfalcov. A kopíruješ tú istú rozprávku ako si schudla 7kg, len jedením tabletiek, do všetkých tém, len prípravok meníš, lebo propaguješ oba.

weweerka

Tiež odporúčam trampolínu, veľmi mi pomohla a je to aj celkom zábavné cvičenie. Len treba kupovať kvalitnejšie značky niekde v špecializovanej predajni. Značka Exit Toys je naozaj najlepšia, ako sa píše vyššie.

patuli55

Ja som mala tiež strašné problémy s váhou. Teda nemala som nejak extra vysokú nadváhu ale prihodili sa mi aj iné zdravotné ťažkosti. Už som si naozaj nevedela dať rady. Diéty a podobné srandy nepodporujem, neverím tomu a aj tak je to vždy bež dlhodobejšieho výsledku. Do posilky som chodiť nemohla pre iné zdravotné problémy čo ma trápili. Hľadala som niečo účinné s dlhodobým efektom. A tu -odkaz odstránený- som našla tabletky thermacuts na chudnutie. Nemôžem si ich vynachváliť!!!!!! Strašne sa z nich teším. Objednala som si ich približne pred mesiacom a schudla som už 7 kíl!!! :-))) Samozrejme sa popri tom snažím dodržiavať stravu a chodím pravidelne von na prechádzky. Veľkú fyzickú záťaž si žiaľ pre môj zdravotný stav nemôžem dovoliť. Zo začiatku som sa veľmi potila a bola som smädná. To trvalo asi 2 týždne. No pochopila som, že z tela sa "vypotili" tie zlé tukové potvory a iné svinstvá, takže som sa týmto spôsobom len čistila. Teraz je to všetko v normálne. Ráno pred jedlom hodím 1 tabletku a počas dňa pijem dostatok tekutín. To je všetko čo musím urobiť aby som sa cítila lepšieeee!! A už je to aj na mne vidieť!! :-))

gima

Cele je to o zmene stravovania, zvýšenia pitného režimu, čaje, vody, mixováne ovocie a samozrejme mliečne výrobky, jogurty, syry a mlieka, mliečne kokteily.
Acidofilné mlieko neutralizuje kyseliny v žalúdku, pomohlo mi k splošteniu brucha. Cvičím jedine plávanie a fitko 1x do týždna a citelne som schudla. Olovrantujem 2 broskyne alebo maly melon. Je to aj o zavlažovaní organizmu.

munz

Nikkie222
veď aj mňa to štve, že ako sa snažia predať taký šmejd, a nie je im trápne vypisovať aký je to zázrak. Ak si všimneš aj MartinaNZ, všade pchá ten svoj piperine, dokonca aj do témy, kde chceli poradit ohladom akné a padania vlasov. Však keď som si pozrel tú ich predajnú stránku, tak to len tak srší podvodom a kradnutými fotkami, neexistujúci lekár, neexistujúce štúdie, vymyslené recenzie od neexistujúcih ľudí, ale všetky podobné šmejdy majú rovnaké znaky na stránkach. Potom naklamú, že vrátia peniaze pri nespokojnosti, čo samozrejme nie je pravda, nedá sa s nimi skontaktovať.
Ani sa mi nechce veriť, že sa stále nájde blbec čo im ešte naletí, Chváli to tu len MartinaNZ, ktorá ešte aj pod inými nickmi "diskutuje" o tom "zázraku".