Ako schudnut za tyzden 3 - 4 kg?

odpovedam

kedy konecne prestanete sirit myty ohladom toho, ze pri chudnuti sa ma jest castejsie a menej? koledujete si tym o inzulinovu rezistenciu, co je velmi zly jav. Takisto kardio pali minimum tuku, asi tolko kcal, kolko je v deci dzusu. Treba mat silove intervalove treningy. Navyse, jedenim menej rano a viac vecer opat schudnete efektivnejsie. Studujte relevantne zdroje a nie inzerciou platene a sirene myty. Tabletky na chudnutie, ani spalovace nemaju ucinok.

FrantoS

cvicit, vela cardio robit aspon hodinka denne, jest zdravo rataj si kalorie, skus doplnok diety napriklad Piperine Forte, skus vypustit zo stravy gluten

chalan 4748

vieš poradim ti celkom to aj mne pomohlo lebo som to potreboval na karate a schudol som okolo 5-6 kg uvar si mlieko a daj si to do termosky potom si do mlieka pridaj nieaky čaj a nechaj niekde na pol hodiny potom to zcieť a nebude sa ti vôbec chciet jest ☺ ☺ :)

eeediet

ja by som to zhrnul asi takto:
- pravidelná strava
- žiadne prežieranie radšej menej a častejšie
- vynechať fastfoody a mastné jedlá
- zacvičiť si (nemusí byť posilovňa) drepy, ľah-sed, ak máš kinect tak prečo to nevyužiť
- zmena stravy a vynechať neskoré večere a vyjedanie chladničky, obmedziť sladké

Ja som si teraz nedívno čítal aj pár článkov na www.mojadieta.sk - je tam pár diét aj o zelenine popísané atď

lucia.z

Moja teta užívala Garciniu Loss a bola veľmi spokojná. Ja som su ju tiež kupila a už 11 dní ju užívam. Schudla som 4,5 kg. Je to naozaj účinné.