Čo jesť po tréningu?

odpovedam

kikuska, v orechoch praveze tuky su. Ale tzv. dobre tuky. Banan po treningu je zase dobrym prostriedkom na glykemicky sok.

kkikuška

nie mirka23 nemáš pravdu ..určite sa vyhíbaj ovociu ...uprednostnuj zeleninu .. na večeru si možeš v pohode dat´ovsene vločky alebo orechy (prírodné) nie su tam tuky

dr_house

že niečo sladke a potom nejake proteíny,ked sa do toho nerozumieš radšej nevrav nič,po treningu si daj určite sacharidy ale nie rychle,napr maltodextrín D-19 maš kg za nejake dve eura,a potom proteín aspoň 80%,rano si davaj vločky potrebuješ sachre,respektíve orechy alebo omega3,a počas dňa si cykluj sacharidy ak chceš CKD dietu,ak chceš dietu bez sacharidov je to veľmi naročne a to by si veľmi nevydržala.

t333

tak ked ti kamarat -ulturista radil, ze to je zle, tak by ti mal poradit aj co je dobre.
v zasade musime najprv vediet:
1, ci ti ide o to aby si nabral svalovu hmotu alebo aby si schudol
2, aky si telesny typ (malo tuku/vela tuku/ ektomorf-endomorf atd.)

mirka 23

No ked si začiatočnička, tak jednoznačne sa oplati zaplatiť trenera. Ja som dlhe roky cvičila, vedela som čo a ako, manžel bol dlhoročný vymetač fitiek a aj sa mi venoval, ale treningami som došla do bodu, kedy som ostala vykonnostne stať na jednom mieste a ďalej to nešlo. A vtedy som si dala trenera, a to sa neda porovnať. Ta efektivita cvičenia je ovela večšia. Menej sa namakam a výsledok je večši a hlavne treba vedieť techniku, čo bežní ľudia nevedia. Dokonca často ani tí, čo su už vo fitku ako inventár.
a trener ti poradi aj so stravou.

doubledog

najlepsie bude, ak si zaplatis nejakeho trenera, usetris dost casu a namahy.

a beh ci bycikel rob hlavne na konci, potom, ako odcvicis so zatazou.

RiushBejb

tak najprv 1O minut bicykel potom 20 minut beham,,potom nejake brusaky a cviky so strojmi,,moc sa nevyznam neviem co mam robit :P

RiushBejb

tak najprv 1O minut bicykel potom 20 minut beham,,potom nejake brusaky a cviky so strojmi,,moc sa nevyznam neviem co mam robit :P