Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neprimerana cena za vyvolavacku?

Príspevok v téme: neprimerana cena za vyvolavacku?
paula 55

Bola som dnes u gynekologicky, dala mi vyvolavacku s tym ze mi potom vypisala recept, ze si tu vyvolavacku mam ist vybrat a vratit jej ju. Tak som si ju vybrala a zaniesla jej spat. Vsimla som si ze na krabicke bolo uvedene 5 ampuliek ale ja som dostala len 1 inekciu. Tak som sa sla spytat do lekarne ze ci 5 ampuliek je jedna davka a ze nie nieje, lekarnicka to okomentovala tym ze sa to tak robi bezne, ze 1 ampulka sa neda predpisat a kedze velku cast z 5,10 eura az 3,8 preplaca poistovna tak preto sa to takto predpisuje. Aj tak je to divne, ma s tym niekto podobnu skusenost?

dada456

Ja by som si tie štyry z krabičky zobrala a doktorke dala iba jednu :-). Neviem aku to ma zaruku ale ak by to bolo ešte v zaruke a potrebovala by som znova injekciu tak by som si priniesla jednu tu svoju z tej krabičky nech mi ju pichne. Alebo by som si ju dala pichnuť niekomu inemu možno svojej dr :-)

usiko

treba si ostatne 4 pytat nazad...ja som tak tiez kupila cele balenie a zvysok mi dalgynekolog domov...tam som to skladovala v chladnicke,kym to nebolo po expiracii...ako sa dav yhnut plutvaniu s liekmi.....ha...

paula 55

mna potom tiez napadlo ze by som si ich mohla vypytat, ale co budem si ich doma z dlhej chvile sama pichat?:D to euro ma nezabije ale ide o princip...

alusinka

whee_ee ja som na tom bola cca 4 roky dozadu... :) mozno ze ti doktorka dala z tych co jej ostali po ostatnych :)

whee_ee

ja som za vyvolávačku nedávala nič :-O ani som po nič nešla do lekárne, ani nič.. bolo to cca pred dvomi rokmi, odvtedy sa to zmenilo? či záleží od lekára?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.