frajerku asi nepritahujem

Príspevok v téme: frajerku asi nepritahujem
elddir

moj problém spočíva v tom, že svoju priateľku zrejme nepriťahujem fyzicky, ako chlap. Sme spolu 2 roky, no jej nadržanosť je v podstate nulová, aj keď sa vidíme len raz za čas. Sex a maznanie ako keby ani neexistovalo a možeme byť aj sami doma a podobne. Ona to zdovodnuje tým, že sa hanbí.Čo si o tom myslíte vy?

realitakonie

tak ked si ju nepriťahoval od začiatku prečo by si ju mal teraz viac priťahovať . Zmenil si sa v niečom?

elddir

lenže ja som ju nikdy nejako moc nepritahoval, to je náš problém od začiatku a nie momentálny viete? Hygienu dodržujem, tak neviem teda...

konieclasky

Ja by som skor povedala,ze ju mozno ako muz aj pritahujes,ale uz Ta tak nemiluje ako predtym a preto po Tebe netuzi ...

realitakonie

a dodržiavaš základnú hygienu? nepáchne ti z úst? lebo aj to môže byť problém, či nie je veľmi slušná aby ti to povedala

realitakonie

a dodržiavaš základnú hygienu? nepáchne ti z úst? lebo aj to môže byť problém, či nie je veľmi slušná aby ti to povedala

elddir

vtedy som ju nepoznal, ale vraj bola kus pritele ale nie moc :) a teraz je fajná, hanblivosťou to jednoducho nebude, však sme sa nie raz videli nahí....ona po tom jednoducho netúži...